REKLAMA

Nowy Powiat Roberta Plecha prezentuje kandydatów – okręg 3 [zdjęcia]

Komitet Wyborczy Wyborców Robert Plech Nowy Powiat prezentuje sylwetki kandydatów w wyborach do Rady Powiatu Koneckiego zaplanowanych na 16 czerwca. Dziś prezentujemy okręg nr 3.

REKLAMA

Od lewej: Stanisław Olejnik, Rafał Grochowski, Karolina Myszkowska, Robert Plech

Jacek Wójcik – lista nr 2, pozycja 1

1. Jacek Wójcik – lekarz. Od wielu lat leczy radoszyczan, mieszka w tej miejscowości, a także chce pracować dla niej społecznie. Dotychczas nie realizował się w samorządzie, ale chciałby spróbować by mieszkańcy Radoszyc nareszcie mieli w powiecie przedstawiciela, który będzie realnie realizował swoje obietnice.

2. Rafał Grochowski – 33 letni wdowiec, mieszkaniec Radoszyc. Absolwent studiów administracyjnych – specjalność administracja samorządowa. Specjalista ds. handlu i marketingu z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu działalności gospodarczej. W chwili obencej zatrudniony w GROSS Radoszyce. Empatyczny, uczynny otwarty na świat.Uczciwość, pracowitość ,wiarygodność i komunikatywność to cechy dzięki, którym wzbudza sympatię u społeczeństwa i nawiązuje z łatwością relacje. Pasjonuje się sportem, zjawiskami pogodowymi – czynny „łowca burz”. Poprawa jakości życia lokalnej społeczności jest Jego dewizą na „tu i teraz”.

3. Stanisław Olejnik – lat 59 , od 10 lat pracuje w Urzędzie Gminy Ruda Maleniecka. Jego zalety to uczciwość i pracowitość. Hobby – lubi czytać książki

4. Karolina Myszkowska – mężatka, lat 37, ma dwoje małych dzieci, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z tytułem magistra na kierunku politologia, specjalność administracja samorządowa. Chętnie działa na rzecz społeczności lokalnej.

5. Wioletta Bajor – lat 43, zamieszkała Młotkowice, gmina Ruda Maleniecka.
Wykształcenie wyższe – magister ekonomii. Szczęśliwa żona i mama dwóch córek. Posiada doświadczenie zawodowe w pracy samorządowej. Pracuje w Urzędzie Gminy w Rudzie Malenieckiej. Osoba nawiązująca szybko kontakty z ludźmi, życzliwa, otwarta nowe wyzwania, mająca hojne serce i pomocną dłoń dla potrzebujących.

6. Sylwia Wyciszkiewicz – 34 lata, mieszka w Fałkowie. Mężatka, matka. Pracuje w aptece. Priorytetem w jej życiu jest pomoc innym. Ceni sobie szczerość, uczciwość oraz szacunek do drugiego człowieka

Materiał wyborczy KWW Robert Plech Nowy Powiat

REKLAMA

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *