REKLAMA

O kulturze osobistej podczas Dnia Integracji w Wilczkowicach [zdjęcia]

W środę 7 września w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Wilczkowicach miał miejsce Dzień Integracji. W trakcie imprezy dzieci integrowały się oraz uczyły o dobrym wychowaniu.

REKLAMA

Wydarzenie było świetną okazją, aby uroczyście powitać wychowanków oddziału przedszkolnego. Dyrektor placówki Zbigniew Kowalczyk serdecznie przyjął najmłodszych w poczet szkolnej społeczności oraz życzył im wielu dobrych chwil i doświadczeń.

REKLAMA

Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji. Między innymi odbyły się zabawy prowadzone przez animatorów z Athletic Gym. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się gry sportowe, jak rzut obręczami do celu, berek kucany czy wyścig z piłeczkami. Na uczestników czekały ciekawe nagrody. Zajęcia te miały na celu rozwijanie u najmłodszych zdrowej rywalizacji w duchu fair play.

Poza tym przygotowano też dmuchańce, basen z piłeczkami, czy malowanie twarzy. Dziewczynki mogły zrobić sobie kolorowe warkoczyki, a chłopcy zmywalne tatuaże.

Wspólnie spędzony Dzień Integracji dostarczył dzieciom wiele wrażeń i dobrej zabawy. Wydarzenie odbędzie się na pewno jeszcze nie raz.

Zdjęcia (gmina Radoszyce):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *