REKLAMA

O zdrowiu na wesoło w Przedszkolu w Smykowie [zdjęcia]

Kabaret o tematyce zdrowotnej dla przedszkolaków ze Smykowa przygotowali i zaprezentowali nauczyciele i opiekunowie przedszkola oraz rodzice.

REKLAMA

W środę w Przedszkolu w Smykowie opiekunowie zaprezentowali przedstawienie z humorem o założeniach prozdrowotnych. Na zakończenie dzieci musiały odpowiadać na pytania dotyczące nawyków zdrowotnych prezentowanych we wcześniejszych scenkach.

REKLAMA

„Celem działania było przypomnienie i utrwalanie nawyków zdrowego jedzenia oraz zachowania higieny. Wszyscy aktorzy spisali się rewelacyjnie. Należało nie tylko opanować kwestie wokalne, ale również przygotować odpowiednią charakteryzację, o którą zadbał każdy indywidualnie. Scenografię zaś przygotowała Justyna Łosiak, która również czuwała nad próbami do przedstawienia, a muzykę Kasia Kołodziejczyk. Podziękowania należą się nie tylko aktorom, którzy wykonali tzw. dobrą robotę, ale również rodzicom, którzy w trakcie trwania przedstawienia pełnili opiekę nad dziećmi. Nasze przedszkole wyróżniają działania artystyczne z bezpośrednim zaangażowaniem nauczycieli, opiekunów oraz rodziców. Już 15 czerwca podczas festynu rodzinnego, któremu będzie towarzyszyć również otwarcie placu zabaw, zaprezentujemy wielopokoleniową zabawę, na którą już dzisiaj zapraszamy” – mówi dyrektor przedszkola Dorota Kołodziejczyk, która odpowiadała za scenariusz.

W przedstawieniu wzięli udział:
Babcia – Dorota Kołodziejczyk, Dziewczynka – Marzena Kochel, Konferansjer – Agnieszka Stachera, Krasnale – Jolanta Błońska, Aleksandra Dworak, Śmieszka – Anna Chyb, Czarownik – Justyna Kłębek, Książę – Justyna Łosiak,
Kopciuszek – Sylwia Pałgan, Wróżka – Wioleta Hamera.

Zdjęcia (archiwum przedszkola):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *