REKLAMA

Obejrzyjcie Rap Lokal After z udziałem Talerza, Young Dee Dee i Bocza! [wideo, zdjęcia]

W ostatnim czasie w serwisie YouTube opublikowany został Rap Lokal After, czyli utwór będący wynikiem współpracy najlepszych artystów z miast, które wzięły udział w minionej edycji Rap Lokalu. Z koneckiej  imprezy do udziału w teledysku fani wytypowali w głosowaniu Adama „Talerza” Mastalerza, Dominikę „Young Dee Dee” Deszczyńską oraz Wojciecha „Boczo” Boczka.

REKLAMA

Drogą głosowania internetowego facebookowi fani Rap Lokalu wybrali najlepszych wokalistów z pięciu miast, którzy razem nagrali pierwszą edycję plebiscytu Rap Lokal After. Ma on na celu promowanie akcji i zwrócenie uwagi na poziom artystyczny całego wydarzenia. Celem klipu jest zachęcić jak najwięcej miast z całej Polski do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Klip utworu powstał w Pabianicach – w tamtejszym zamku, kinie oraz klubie.

REKLAMA

O udziale w Rap Lokal After opowiedzieli nam także „Young Dee Dee” i „Boczo” – artyści, którzy wytypowani z koneckiej edycji wzięli udział w teledysku:

„Udało mi się wygrać dzięki niezastąpionej pomocy moich znajomych, którzy oddawali na mnie swoje głosy do ostatniej sekundy […] W tym kawałku udało mi się pokazać z nieco innej strony niż dotychczas , a mianowicie zmierzyć się z rapowaniem i odkryć w sobie zupełnie nowy talent. W samym refrenie pozostaję już przy śpiewie. Atmosfera, jaka nam towarzyszyła jest nie do zapomnienia! Było bardzo sympatycznie i serdecznie. Jesteśmy jak wielka armia, jak rodzina „RLARMY”. Potrafiliśmy się w niesamowity sposób się zjednoczyć, znaleźć wspólny język już na samym początku. Wielu z tych ludzi widziałam po raz pierwszy, a mimo to nawiązaliśmy super znajomości, nie było żadnych barier między nami. Dlatego nasza praca dała dobry efekt, a co najważniejsze – niesie ze sobą pomoc” – pisze do nas Dominika „Young Dee Dee” Deszczyńska.

„W pierwszej kolejności trzeba by wyróżnić Este i Kowala oraz ich znajomych zajmujących się organizacją koncertów charytatywnych Rap Lokal. Chce też podziękować wszystkim osobom, które oddały na mnie swój głos, było ich mega dużo, jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, że spośród koneckich raperów wybrano m.in. właśnie mnie. Na planie wszystko było w pełni profesjonalnie zorganizowane, co widać też po efekcie końcowym. Pomimo, że wszyscy byliśmy w różnym wieku i z różnych środowisk nie było tam żadnych uprzedzeń, co zaowocowało świetną atmosferą. Na pewno takie akcje dobrze wpływają na promocję wykonawców, co wiem też po sobie, bo dużo osób zostało przekierowanych w ten sposób chociażby na mój kanał na YouTube BoczoEntertainment czy mój instagram. W tym roku będziemy nagrywać Rap Lokal Końskie 3 oraz ponownie organizować koncert na jesieni, na który wszystkich serdecznie zapraszam. Mam nadzieję, że frekwencja z roku na rok będzie coraz większa, dzięki czemu zbiórka charytatywna podczas tego event’u będzie dużą pomocą dla potrzebujących” – mówił nam Wojciech „Boczo” Boczek.

Rap Lokal to ogólnopolska akcja której inicjatorem jest ESTE, czyli Krzysztof Łyszkowski. Ostatnia edycja wydarzenia odbyła się w Chorzowie, Bełchatowie, Jarocinie, Pabianicach i Końskich. Koordynatorem koneckiej edycji jest Kovaleffsky – Grzegorz Kowalewski. Intencją raperów jest wspieranie potrzebujących przez muzykę. W Końskich w ubiegłym roku raperzy śpiewali dla Sebastiana Makowskiego.

Przypominamy, że na drugiej koneckiej edycji Rap Lokalu w listopadzie na scenie pojawili się: KAERZET, YOUNG DEE DEE, Talerz, ERGIEPE (EWP SKŁAD), YOGI RAPU HUTA, OWUEN, CICHY, ŁOSIU, SANDERS (BEATBOX), BOCZO, ESKO POLO (ESTE/KOVALEFFSKY/DJ FEELX). Relację z tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Do powstania teledysku przyczynili się:

Muzyka: ESTE
Wokal: Modo, Talerz, Kris DNCHP, Raku, Szałek, Young Dee Dee, Kasia Krzyżaniak, Boczo, Majcher, Darco, Magier, Zuza Kulka, ESKO POLO
Mix: ESTE
Video: ESTE
Kamera: Mariusz Rybiałek
Montaż: SPUN Video Produkcje
Stylizacja: eM-Make Up Artist

Zdjęcia (Boczo, Rap Lokal):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *