REKLAMA

Opinie po konwencji PiS w Końskich [wideosonda]

Po konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Końskich zapytaliśmy jej uczestników o wrażenia oraz ocenę tego co partia zaprezentowała podczas konwencji. Pytaliśmy zarówno zupełnie przypadkowe osoby, jak i przedstawicieli lokalnej władzy. 

REKLAMA

Prezes Jarosław Kaczyński podczas konwencji zaprezentował osiem konkretów, które jego partia chce realizować w najbliższych latach. O te założenia, ale i ogólne wrażenia z konwencji organizowanej w Końskich pytaliśmy opuszczających halę przy ulicy Stoińskiego. Wśród naszych rozmówców znaleźli się: starosta Grzegorz Piec, poseł na Sejm RP i szef PiSu w świętokrzyskim Krzysztof Lipiec oraz radna gminna Ewa Samson. Zapraszamy do oglądania.

REKLAMA
REKLAMA

25 thoughts on “Opinie po konwencji PiS w Końskich [wideosonda]

 1. KochamZasiłki pisze:

  Jest wspaniale, dostajemy pieniądze za darmo, jeździmy na wakacje, kupujemy drogie ubrania i najważniejsze że nie musimy pracować! Wspaniały program, a Ci co muszą pracować na Nas to tylko narzekają.

 2. kalina pisze:

  Uff. Co za dzień. Do sennego miasteczka, w którym bezrobocie sięga powyżej 10% wraz ze swoją świtą tłustych kotów, zjechała persona non grata, aby ogłosić dalsze rujnowanie gospodarki, obiecując kolejne ochłapy, rzucane jak psu kość aby tylko utrzymać się przy władzy. Spotkał nas też wątpliwy zaszczyt goszczenia „prawdomównego” premiera, który ma (chyba jako jedyny premier w Europie) na swoim koncie 2 wyroki za kłamstwo. W demokratycznym państwie już dawno nie byłby premierem. Ale kłamstwo to w tej partii standard. Słuchając opowiastki obu panów pt. program, chwilami odnosiłam wrażenie, że to program na miarę Arabii Saudyjskiej. Ale nie, to wypociny i pobożne życzenia panów, którzy jeszcze bardziej zadłużą kraj, chociaż dług publiczny zbliża się do 2 bilionów . A w tym „nowoczesnym państwie” pod ich rządami czekają nas niechybnie trepy, cepy i zardzewiały sierp. Czarny dzień w miasteczku. Czarne chmury nad Polską. A pochlebcy klaszczą. Zgroza.

 3. Olo pisze:

  Miałem nie przyjemność spotkać Pana Pieca w szpitalu – cha*, g**r i pr**tak. Prymityw który myśli że jak jego dziecko trafi do szpitala wszyscy na baczność będą stać !!

 4. Konecczanka pisze:

  W Końskich nawet nikt nie słucha tych pisowskich obiecanek. Ludzie na pieszy maraton zjechali. W lesie przynajmniej można czystym powietrzem oddychać.

 5. Adam pisze:

  Konecczanka , zostanie w lesie ….najlepiej w Piekle.po 15 pazdziernika wrócisz …
  Persona non grata

 6. Tkn24 pisze:

  Wgrajcie wtyczkę do wordpressa, gdzie można „lajkować” komentarze. Niektóre są warte wyróżnienia.

 7. Marcin pisze:

  Mówią że w końskich zagłębie PiS a tu na konwencji to tylko z koneckich urzędów i radni i autokary z ościennych powiatów a nie z Końskich to o czym mowa.

 8. karmazyn pisze:

  Adam, po tych promilach takie głupoty pisze?

 9. konecczanin pisze:

  Drożyzna, brak mieszkań dla młodych, korupcja. Dla młodych ambitnych nie ma programu, tylko dla patologi.

 10. stachu z plenny pisze:

  słychać ruskich onuc wycie, to dla Poaków znakomicie

 11. Toja pisze:

  Za Tuska było wspaniale ,gostek uciekł do Brukseli PO kasiorkę .Teraz pierze Wam mózgi co to nie zrobi , Jak by dobrze rządzili to by ich i PSL , doktorka z dziada pradziada rolnika nikt nie zmieniał.

 12. mieszkaniec gminy pisze:

  Stachu z plenny ,naucz się tempa strzało ortografii , Poaku, podstawówka jest?

 13. mieszkaniec gminy pisze:

  stachu z plenny ,naucz się tempa strzało ortografii, Poaku. Podstawówka jest?

 14. pisior pisze:

  Mówili kiedy Szumowski odda 80mln za respiratory???

 15. Adam pisze:

  Im głosniejsze WYCIE tym lepiej … juz za miesiac dostaniecie srodek znieczulający i poczujecie ulgę i zobojętnienie .
  Wygra Polska i Polacy.
  A tak dla przypomnienia -jakie bezrobocie było za rzadów uciekiniera do Brukseli ?
  Wy macie cos z głową , podniósł wam wiek emerytalny do smierci niemalże a chcecie jego powrotu . Tego sie nawet nie leczy.

 16. Toja pisze:

  Kiedy oddadzą Polakom majątek Narodowy Ci co prywatyzowali wszystko ,sprzedawali za psie pieniądze POliczcie wszystkie głosy

  • JanUsz pisze:

   oni sprzedawali i wszyscy z tego korzystaliśmy ,wy złodzieje z PiS rozkradacie i nic nikt z tego nie ma oprócz samych złodziei! Zdrajcy z PiS sprzedali teraz Lotosa ruskim metodą na węgierskiego słupa! Gdzie jest kasa PiSowski złodzieju! A może złodzieju z PiSu szumowski już oddał kase za respiratory i maseczki? ZLODZIEJU! A gdzie jest złoto przywiezione z Londynu PiSowski złodzieju?!A kto cię upoważnił PiSokomyszy złodzieju do zadłużenia PoLski tak,że jeszcze twoje prawnuki będą spłacać! Jesteś czerwonym szkodnikiem,popychadłem złodziei i przestępców!

 17. Adam pisze:

  Sami się wzbogacili , zobaczcie aferę reprywatyzacyjną w stolicy i Hankę Gronkiewicz tzw Waltz z PO i jej męża …. dramaty ludzkie i zabójstwo J.Brzeskiej , po trupach do celu.

  • do czerwonego kundla pisze:

   wy komuchy jedyne co umiecie to kraść i manipulować, tyle co złodziej z żoliborza z waszą bandą ukradł to wszystkie rządy od wojny nie ukradły a takiego jak ty czerwonego pachołka kupili za kilkaset złotych które najpierw z ciebie zdarli czerwony kundlu. I za 100 lat PiSokomuch będzie równorzędne ze złodziejem zlodzieju PiSokomuszy.

 18. Toja pisze:

  Kto nie skacze ten z PO hej ,hej ,hej, jeszcze konia Włoskiego wystawili na ostatniej pozycji ,koń by się uśmiał na łące.

 19. pytający pisze:

  PiSokomuchy a czy na tym spędzie komuch z Żoliborza zrobił wam referendum czy chcecie przyjąć tych kilkaset tysięcy imigrantów którym mafia PiS sprzedała wizy ? czy o takie rzeczy ciemnego luda pytać nie potrzebuje?

 20. racja pisze:

  Postkomuchy i Stalinowcy

 21. Zenon pisze:

  Niemieckie owczarki ujadaja , szkoda że nie ma AK.

 22. Mefisto pisze:

  Jeżeli ludzie w Polsce tzw. zwykli obywatele nie zrozumieją, że PiS i PO, Solidarna Polska, Konferedracja i inne z czasem oddzielone byty polityczne to to samo, sytuacja w społeczeństwie będzie zmierzać do silnych antagonizmów oparytych o szerzone fałszywe uprzedzenia. Osoby, które urągają biorącym zasiłki są po prostu ogłupione przez politykę, w której rządzi fałsz. Ulegają temu urzędnicy, policjanci, sędziowie, prokuratorzy, a więc osoby, od których decyzji coś zależy. Potem dziwią się, że ktoś potraktowany przez ich fałszywe uprzedzenia pisze skargi, mówi o tym publicznie. Fałsz rzucany przeciwko innej grupie działa tam, gdzie nie ma prawa wstępu. Nie jest rozróżniany od prawdy, osoby pod jego wpływem brną coraz dalej na szkodę indywidualną lub grupową.
  Tam nie można iść z tłumem, zaspokajać jego oczekiwań, bo można spaść w przepaść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *