REKLAMA

Protest po konwencji PiS w Końskich [wideo, zdjęcia]

Nie tylko sympatycy Prawa i Sprawiedliwości w sobotę odwiedzili Końskie. Pojawiła się też grupa protestujących przeciw rządowi i tej partii, a wśród niej także reprezentacja mieszkańców miasta Końskie i powiatu koneckiego.

REKLAMA
REKLAMA

Na ulicy Gimnazjalnej zebrała się grupa osób protestujących: przeciw konwencji w Końskich, działaniom partii Prawo i Sprawiedliwość i w końcu przeciw polityce obecnego rządu. Mieli oni ze sobą transparenty z przeróżnymi hasłami krytykującymi działania PiS –„Lista argumentów dlaczego tutaj jesteśmy jest bardzo długa. Musieliśmy ograniczyć się do krótkich tekstów,  te 770 mld z KPO których nie mamy [mówi trzymając tabliczkę z napisem „Gdzie 770 mld z KPO?”] to element finansowy, wiele firm miało to w budżetach a teraz bankrutuje. Jestem przeciw hipokryzji, zakłamaniu, złodziejstwu, które ten rząd uprawia. Niemal codziennie są jakieś afery i żadna z nich nie jest rozliczana. Teraz sprawa wiz, wcześnie wille. Czy było coś w wiadomościach? Nic” – mówiła nam protestująca pani Iwona.

REKLAMA
REKLAMA

Na miejscu pojawiła się także Lotna Brygada Opozycji z przyczepą campingową obklejoną napisem „Uwaga PiS kradnie”. Protestujący krzyczeli też głośne „Precz z Kaczorem”. Protestujących od osób opuszczających konwencję PiS odgradzały służby: policja specjalny zespół antykonfliktowy, ochraniarze.

Protest przebiegł w spokojnie atmosferze, nie doszło do większych incydentów, czy też przepychanek.

Zdjęcia:

REKLAMA

8 thoughts on “Protest po konwencji PiS w Końskich [wideo, zdjęcia]

 1. Adam pisze:

  To są promile które 15 października zostaną zamiecione pod dywan ….

 2. Ka pisze:

  Ciamajdan

 3. Paweł pisze:

  Do Adam: pod tym dywanem już dawno nie mieszczą się wszystkie PIS-owskie przekręty

 4. Tadeusz pisze:

  Kilkanaście osób….śmiech na sali .w 1980 r. było nas 10 mln. mimo że do nas strzelali i zabijano ludzi.
  Ale wtedy byli prawdziwi mężczyźni a nie takie nie wiadomo co jak teraz.
  Dzieci-s**eci .Odwazni tylko w internecie swoim jalowym pustoslowiem . Wy byście 2 lat w wojsku nie wytrzymali .

  • młody pisze:

   a teraz się skundliliście i poszliście na smycz do postkomuny,do następców tych co was pałowali i do was strzelali! I na co to było skoro znowu jesteście niewolnikami czerwonych? Was było 10mln a taki jeden co spał do południa w stanie wojennym i jadał obiadki w kantynie sb został waszym panem! Ludzkim panem jak sam powiedział.

 5. Mieszkaniec pisze:

  Słychać wycie znakomicie,gratuluję wyborcom PiS za trzymanie fasonu i nie danie się sprowokować temu szczekaniu kundli niemieckich , trzeba robić swoje i walczyć o piękną Polskę

 6. jasne pisze:

  PiSowskie zomo przyjechało bo tchórz z żoliborza już popuszczał w pampersa.

 7. Mefisto pisze:

  Ktoś twierdzi, że Bogu ktoś śmierdzi.
  Czy to ten sam smród, który brzydzi człowieka? Raczej nie… Bo te zapachy do świata ducha nie docierają. Trzeba się spodziewać czystek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *