REKLAMA

OSP Gosań i Taktyczny Piątek na czele MLF [zdjęcia]

Za nami już 7 kolejek Miejskiej Ligi Futsalu w Stąporkowie. Na trzy serie gier przed końcem liderem w I lidze jest Taktyczny Piątek, a w II drużyna OSP Gosań. U nas relacja z 7 kolejki. 

REKLAMA

To już prawie meta, bo do końca rozgrywek zostały tylko 3 kolejki. W niedzielę w hali sportowej w Stąporkowie rozegrano 7 spotkań i w żadnym z nich nie można było narzekać na brak emocji. W pierwszej lidze doszło do derbowego starcia pomiędzy drużyną Taktycznego Piątku i Skały Niekłań, wszyscy zawodnicy i kibice doskonale zdają sobie sprawę że pojedynki między tymi drużynami są niezwykle zacięte i pełne emocji, zwycięsko z tego starcia wyszli zawodnicy Taktycznego, którzy pewnie zmierzają po triumf w najwyższej klasie rozgrywkowej. Kolejne spotkanie miało również charakter derbowy pomiędzy Zrywem Zaborowice a Albatrosami. Zdecydowanie lepiej w tym meczu wyglądała drużyna Kamila Tomaszewskiego, która kontrolowała całe spotkanie od pierwszych minut. W następnej kolejce zobaczymy pojedynek lidera Taktycznego z wiceliderem Zrywem Zaborowice.

REKLAMA

Bardzo emocjonująco wyglądały również pojedynki w drugiej lidze, gdzie realne szanse na awans ma aż 5 drużyn. Swoją pierwszą porażkę zanotowała drużyna Wyrewolwerowanych Rewolwerowców, którzy musieli uznać wyższość w tym dniu Radosnych przez co spadli oni na drugie miejsce w tabeli, co doskonale wykorzystał OSP Gosań i to oni na 3 kolejki przed końcem zajmują pierwsze miejsce. Spotkanie Radiatorsów JR. z TP-KW OLD to pełne zwrotów widowisko, mimo prowadzenia do przerwy 4:2 drużyny Radiatorsów nie udało im się zwyciężyć i ostatecznie ulegli oni rywalowi 6:4.


MVP 7 kolejki wybrany został Krzysztof Myśliwy z Taktycznego Piątku, zawodnika charakteryzuje niezwykła inteligencja i spokój w każdym spotkaniu, dodatkowo dołożył on dwa gole w wygranym pojedynku ze Skałą Niekłań. Serdecznie zapraszamy na 8 kolejkę, która odbędzie się w sobotę 25 stycznia od godz. 10.00. Emocji na pewno nie zabraknie.

1 LIGA
TAKTYCZNY PIĄTEK – SKAŁA NIEKŁAŃ 6:3 (3:2)
TAKTYCZNY PIĄTEK – Łukasz Skalski (3), Krzysztof Myśliwy (2), Łukasz Wojna (1)
SKAŁA NIEKŁAŃ – Patryk Kwiecień (2), Dawid Kwiecień (1)

ZRYW ZABOROWICE – ALBATROS 6:3 (3:1)
ZRYW ZABOROWICE – Albert Arabasz (3), Kamil Tomaszewski (1), Paweł Kulczyński (1), Albert Pach (1),
ALBATROS – Radosław Jarząb (1), Krystian Jas (2),

KAMIENNA WOLA – JAJKO NA ŻUREK (WALKOWER 0:8)

2 LIGA
RADOŚNI – WR 3:0 (1:0)
RADOŚNI – Kuba Świercz (1), Hubert Seweryński (1), Kacper Trzebiński (1)

OSP GOSAŃ – WOLNI STRZELCY 6:1 (4:0)
OSP GOSAŃ – Kacper Ostrowski (2), Wojciech Wysokiński (1), Paweł Bernatek (1), Szymon Niebudek (1), Marcin Zapart (1)
WOLNI STRZELCY – Hubert Pietrzak (1)

RADIATORS JR. – TP-KW OLD 4:6 (4:2)
RADIATORS JR. – Bartłomiej Okła (2), Kacper Gwarek (1), Kacper Sasal (1)
TP-KW OLD – Konrad Polewany (1), Krzysztof Milcarz (1), Maciej Goryczka (1), Tomasz Kurcbart (1), Rafał Staniszewski (1), Rafał Kij (1)

OSP GOSAŃ JR. – RUBIN ŻELIWO 5:2 (2:1)
OSP GOSAŃ JR. – Kamil Gumulski (4), Michał Włudarczyk (1)
RUBIN ŻELIWO – Patryk Szreder (1), Kamil Ślusarczyk (1)

QUO VADIS – RTS 5:2 (1:0)
QUO VADIS – Bartłomiej Nowakowski (3), Konrad Sapieja (2)
RTS – Hubert Jóźwik (1), Grzegorz Łazarczyk (1)

Tabele MLF po 7 kolejkach

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *