REKLAMA

Owczarek potwierdza kandydowanie. Mówi o kampanii i programie [wideo, zdjęcia]

Podczas Samorządowego Spotkania Noworocznego w miniony piątek radny powiatowy Wojciech Owczarek postanowił przed naszą kamerą potwierdzić zapowiedziane wiele miesięcy temu kandydowanie na urząd burmistrza miasta i gminy Końskie. 

REKLAMA

Owczarek poinformował nas, że jego prace kampanijne są w zaawansowanej fazie, mówił o trwającym zakładaniu własnego komitetu wyborczego, a także zdradził kilka punktów swojego programu – dotyczą one choćby ulg dla przedsiębiorców, a także oświetlenia ulicznego na terenie całej gminy Końskie.

Zapraszamy do wysłuchania krótkiej rozmowy.

REKLAMA

REKLAMA

10 thoughts on “Owczarek potwierdza kandydowanie. Mówi o kampanii i programie [wideo, zdjęcia]

 1. zwycięstwo pisze:

  super Wojciech! razem wygramy! powodzenia

 2. memory pisze:

  Pomysł na tworzenie przez Wojciecha Owczarka i Nowy Powiat Nowa Gmina klas sportowych w szkołach podstawowych, to bazowanie na wypracowanym przez obecną władzę gminną rozwoju infrastruktury w podległych im szkołach. A co udało się zrealizować z tej dziedzinie w powiecie rządzonym przez Robert Plech Nowy Powiat i PiS? Może choć w jednej ze szkół średnich udało się przez ostatnie 5 lat cokolwiek poprawić, aby młodzież tam ucząca się mogła ćwiczyć w cywilizowanych warunkach? I co z młodzieżą i dziećmi ze szkól podstawowych, które za chwilę przejdą do szkół średnich? Przez ostanie 5 lat nie pomyślano o nich?

 3. Konecczanka pisze:

  Panie Owczarek,
  …a ja myślałam, że Końskie będą stolicą Polski…
  I proszę mi tu nie pisać, że komentarz nie dotyczy artykułu bo dotyczy, tylko trzeba zacząć czytać między wierszami.

 4. memory pisze:

  Najbardziej to się trzeba obawiać programów wyborczych pisanych między wierszami, jak np. w stolicy Polski ze zwężaniem ulic i zakazem wjazdu do centrum miasta starszym samochodom.

 5. Zorro pisze:

  Kandydatów lewicowych należy pytać czy będą promować jedzenie robaków i świerszczy, oraz czy w szkołach podstawowych będą pogadanki na tematy LGBT. Wyborcy mają prawo to wiedzieć wcześniej. Jeżeli kandydat zdecydowanie nie zaprzeczy to znaczy że będzie takie tematy popierał i wydawał na nie publiczne pieniądze.

  • M pisze:

   Kandydatów lewicy należy pytać o kwestie mieszkań dla najmniej zamożnych, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu i bezdomności, równość wobec prawa osób dyskryminowanych z powodu widocznych oznak ubóstwa, realny brak dostępu do cywilizowanych standardów życia setek osób w powiecie, brak prądu, wody, niskie szanse na pracę dla kobiet i ich ubóstwo w starszym wieku, zabezpieczenie socjalne osób tracących członka rodziny na którego utrzymaniu pozostają, prześladowania przez policję bezdomnych i osób żyjących w niedostatku z powodów ideologicznych, rozpowszechnienie w społeczeństwie postaw nietolerancji i agresji wymierzonej przeciw tym osobom, obiektywizowane pozbawianie dostępu do praw i dóbr, stronniczość sądu w rozpatrywaniu spraw z ich udziałem na ich niekorzyść, stanowienie prawa pod kątem osób zarabiających, stawiające nieprzekraczalne bariery dla osób niezamożnych, bezzasadne prawne pomówienia ad hoc i nadużycia ze strony organów ścigania łamiące zasadę domniemania niewinności a działająca domniemując winę tych osób, powszechnie praktykowane przekraczanie uprawnień wobec nich przez instytucje, policję i organy wymiaru sprawiedliwości, brak możliwości skutecznej obrony przed nadużyciami, pozostawianie samym sobie wobec agresji ideologicznie motywowanych grup społecznych, brak zapewnienia bezpieczeństwa przed przemocą. To są kwestie o które należy pytać lewicę.
   A ciebie chciałabym zapytać, skąd jesteś, że takie dziwnie pytania wskazujesz zadać kandydatowi? Tak, jakbyś był osobą oderwana od dzisiejszych realiów społecznych. Czy nie wiesz, że prokuratorzy, urzędnicy, sędziowie pracują za publiczne pieniądze? I za te pieniądze bez sprzeciwu przełożonych nadużywają funkcji do ochrony interesów i promowania ideologii nienawiści wobec ludzi, którzy znaleźli się w gorszej sytuacji życiowej niż statystyczny obywatel. Jeżeli twój umysł zalewa propaganda medialna to wyłącz telewizor, bo utopisz się w zakłamaniu, którego sam nie widzisz.

 6. powodzenia pisze:

  Wojciech powodzenia! jesteś najlepszy! wygrasz, razem zmienimy tutaj władzę!

 7. Herhor pisze:

  Wszyscy kandydaci chcą dobrze zrobić przedsiębiorcą.Powinni dobrze robić mieszkańcom gminy bez chcenia tylko z poczucia obowiązku Pan Owczarek ma okazję wyjaśnić nam jak to jest z budową zakładu przetwarzania odpadów,bo na razie sytuacja jest mocno niejasna

 8. wygramy! pisze:

  Wojtek trzymam kciuki za wygraną! jesteśmy z Tobą!

 9. Haram. TKN pisze:

  Trzeba przewietrzy korytar?e w urzędzie miasta bo niektóre osoby już za długo tam siedzą. Pani Ania najakaki pań Krzysztof który wszystki w koło posprawdzam?edawa za stołek wice …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *