REKLAMA

Partyzant i Neptun zwycięskie w IV Lidze!

Po dwóch przełożonych spotkaniach w końcu na boiska IV Ligi powrócili piłkarze Neptuna Końskie. Powrócili i zwyciężyli. Wygraną w swoim drugim meczu na wiosnę zanotował też Partyzant Radoszyce! 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Liderzy IV Ligi długo musieli czekać na powrót do ligowych zmagań. Wszystko przez kapryśną aurę. Najpierw odwołano pojedynek Neptuna w Nowinach z GKS-em, a potem mecz w Końskich z Olimpią Pogoń Staszów. W końcu udało się zagrać. W niedzielę o godzinie 15.00 gracze MKS-u w Pińczowie powalczyli z Nidą i wygrali 0:1. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Krzysztof Pach! Za tydzień, w wielkanocną sobotę piłkarze Waldemara Szpiegi u siebie podejmą Wierną Małogoszcz.

Nida Pińczów – MKS Neptun Końskie 0:1
Gol: Krzysztof Pach

REKLAMA

Natomiast Partyzant Radoszyce, który na początku marca aż 5:0 rozjechał Hetmana Włoszczowę na swoje spotkanie musiał poczekać tylko dwa tygodnie. W ubiegły weekend radoszyczanie z powodu złych warunków nie zagrali z MKS-em Zdrój Busko Zdrój na wyjeździe. Tym razem podejmowali u siebie Unię Sędziszów i wygrali 2:0 po dwóch trafieniach Jakuba Jaśkiewicza! Partyzant w tabeli IV Ligi, której przewodzi Neptun zajmuje świetną, piątą lokatę. Za tydzień gracze trenera Jarosława Komisarskiego na wyjeździe zmierzą się z Naprzodem Jędrzejów.

Partyzant Radoszyce – Unia Sędziszów 2:0
Gole: Jakub Jaśkiewicz – 2.  

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *