Partyzant ogrywa Nidziankę Bieliny

W niedzielne popołudnie w Bielinach swój mecz w ramach 32 kolejki IV Ligi rozegrał Partyzant Radoszyce. Zawodnicy Jarosława Komisarskiego zwyciężyli i zajmują szóstą pozycję w tabeli.

Zdjęcie poglądowe.

Wynik spotkania z Nidzianką w Bielinach rozstrzygnięto tak naprawdę już w pierwszej połowie. W 12 minucie bramkę dla Partyzanta zdobył Michał Miśtal, tuż przed przerwą na 0:2 podwyższył Karol Opara, a w doliczonym czasie do pierwszej odsłony na 1:2 strzelił Artur Kuliński.

W drugiej połowie wynik się nie zmienił i Partyzant ostatecznie pokonał Nidziankę Bieliny 2:1.

W przyszłą niedzielę o 17.00 radoszyczanie podejmą u siebie Czarnych Połaniec. To bardzo ważny mecz… dla Neptuna Końskie. Jeżeli zawodnicy z Radoszyc choćby zremisują z liderami IV Ligi to jest wielkie prawdopodobieństwo, że takim wynikiem pomogą drużynie z Końskich awansować do III Ligi. Przypomnijmy, że na dwie kolejki przed końcem Neptun jest wiceliderem i traci do Czarnych tylko jeden punkt!

Nidzianka Bieliny – Partyzant Radoszyce 1:2
Gole dla Partyzanta: Michał Miśtal, Karol Opara
Partyzant Radoszyce: Mateusz Mazur II — Grzegorz Samburski (Bartłomiej Papros), Paweł Markowicz, Tomasz Mazur, Karol Pańczyk, Jakub Jaśkiewicz, Michał Grudzień, Kuba Kos (Bartłomiej Szustak), Karol Nieszporek, Karol Opara, Michał Miśtal .