Partyzant Radoszyce – Neptun Końskie 1:1 [Aktualizacje]

Witamy Państwa ze stadionu przy ulicy Krakowskiej w Radoszycach. Już za chwilę rozpocznie się spotkanie, które jest derbami powiatu koneckiego. Partyzant podejmie Neptuna.

partyzant neptun

90+3 – – koniec meczu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1, w ostatnich minutach spotkania do groźnych sytuacji dochodził jeszcze Partyzant, ale dobrze bronił Surma. Na trybunach, wśród koneckich kibiców interweniować musiała policja.

90. minuta – 3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

80. minuta – Goool dla Partyzanta. Jakub Hajduk strzela z przewrotki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!

78. minuta – Kolejna zmiana w Neptunie. Zieliński wchodzi za Pacha.

77. minuta – Gra toczy się w środku boiska, na akcję Partyzanta Neptun odpowiada tym samym. Ataki kończą się jednak na obronach obu zespołów.

74. minuta – Akcja Partyzanta. Prawą flanką pobiegł Opara, dośrodkował, ale piłkę pewnie złapał bramkarz Neptuna Tomasz Surma.

72. minuta – Kolejne zmiany. W barwach Neptuna z boiska schodzi Jakub Banasik, a wchodzi Pilarski. W Partyzancie za Korola wszedł Grudzień.

69. minuta – Rzut rożny dla Partyzanta, ale sytuację opanowują obrońcy Neptuna.

66. minuta – zmiana w zespole Partyzanta, z boiska schodzi Jakub Jaśkiewicz, pojawia się na nim Kopyciński.

65. minuta – groźna akcja Partyzanta. Hajduk wychodził na pozycję sam na sam, ale akcję gwizdkiem przerwał sędzia. Spalony.

60. minuta – po straconym golu Partyzant wciąż jest jakby uśpiony, a Neptun cały czas w natarciu.

58. minuta – dośrodkowanie z lewej flanki boiska i Gooool, piłkę główką do bramki skierował Jan Sroka

A kibice Neptuna skandują „Gramy u siebie”.

Póki co w drugiej połowie bez zmian w obu zespołach.

56. minuta – Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska 100 % sytuację miał Jan Sroka, ale nie trafił czysto w piłkę.

55. minuta – pierwsze 10. minut drugiej odsłony to lepsza gra i przeważanie ekipy z Końskich.

53. minuta – po rzucie wolnym piłka minimalnie mija słupek bramki strzeżonej przez Mazura.

52. minuta – Rzut wolny z rogu pola karnego Partyzanta. To dogodna sytuacja dla Neptuna.

48. minuta – druga połowa rozpoczęła się od ataków Neptuna.

W przerwie meczu wśród kibiców zostaną rozlosowane dwie piłki.

Koniec pierwszej połowy. Po niezbyt ciekawej grze mamy wynik 0:0. Trzeba przyznać, że o wiele więcej sytuacji stworzył sobie Partyzant.

44. minuta – wciąż mamy bezbramkowy remis.

42, minuta – W polu karnym Neptun przewrócił się Jakub Hajduk, ale arbiter uznał, że symulował.

38. minuta – Piłka wpadła do bramki Neptuna, ale wepchnięty razem z nią został Surma i sędzia Jakub Moskal nie uznał bramki.

36. minuta – Na boisko cały czas przeważa Partyzant. Przed chwilą Surma obronił strzał jednego z radoszyckich graczy. Natomiast na trybunach przeważają konecczanie. Grupa kilkudziesięciu fanów zagłusza radoszyczan.

32. minuta – Cały czas gra toczy się na połowie Neptuna. Konecczanie bardzo sporadycznie wychodzą z kontrą. Póki co mecz poziomem nie zachwyca.

28. minuta – Trwa fragment gry z przewagą Partyzanta. Niemal nie padła bramka. Jeden z zawodników Partyzanta dośrodkowywał z rzutu wolnego, po zamieszaniu piłka uderzyła w słupek, a później zatrzymała się na linii bramkowej. Gola nie było, bo sędzie odgwizdał faul na jednym z koneckich obrońców.

25. minuta – cały czas gra toczy się w środku pola.

23. minuta – groźny faul jednego z graczy Partyzanta na skrzydłowym Neptuna, Kubie Banasiku.

20. minuta – silny strzał Jana Sroki, ale piłka przeleciała wysoko nad bramką.

18. minuta – Wciąż utrzymuje się wynik 0:0.

0:00 – Spotkanie rozpoczęło się od minuty ciszy. W ten sposób zawodnicy, działacze i kibice chcieli uczcić pamięć tragicznie zmarłych dziś w wypadku samochodowym trzech trzecioligowych kibiców.

1. minuta – Na trybunach słychać głośny doping kibiców, którzy przyjechali z Końskich.

Jesteśmy winni Państwu składy obu zespołów.

Partyzant: Mazur. M, Zagdan, Idzikowski, Stawiak, Korol, Jaśkiewicz, Opara, Papros, Hajduk, Samborski, Nieszporek. Ławka: Grudzień, Gołuch, Kopyciński, Mazur. M, Zagurawski, Zawrzykraj.

Neptun: Surma, Sztandera, Majchrzak, Prus-Niewiadomski, Maciejewski, Niebudek, Sroka, Szymkiewicz, Banasik, Pach, Gardynik. Ławka: Pilarski, Herda, Skoczylas, Wojna, Skalski, Kamont, Zieliński

7. minuta – Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Prawą flanką pobiegł Karol Opara mocno dośrodkowywał w pole karne Surmy, ale nikt nie zamknął tej akcji.

14. minuta – Spotkanie toczy się w spokojnym tempie. Póki co żadna z drużyn nie stworzył dogodnej sytuacji pod bramką przeciwnika.