REKLAMA

Pasowanie na przedszkolaka w Smykowie [zdjęcia]

W piątek (29 listopada) w Przedszkolu w Smykowie odbyła się niezwykle ważna uroczystość, czyli pasowanie na przedszkolaka. Był to pierwszy ważny debiut grupy „Tęczowe Promyki”.

REKLAMA


Dyrektor Dorota Kołodziejczyk serdecznie przywitała dzieci, rodziców i przybyłych gości. Dzieciaki pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły, czym też udowodniły, że zasługują na miano przedszkolaka. Cała uroczystość przebiegała w bardzo radosnej, humorystycznej atmosferze. Po części wokalno-muzycznej oficjalnym aktem tej uroczystości było symboliczne pasowanie dzieci poprzedzone ślubowaniem. Pani dyrektor z pomocą Michasi Piekarskiej – przedszkolaka z grupy „Tęczowe Promyki” dokonała aktu pasowania ołówkiem. Następnie wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, kredki oraz rożki obfitości, które zakupili rodzice.

Nie zabrakło życzeń, prezentów i słodkich upominków od pani dyrektor oraz zaproszonych gości. Zastępca wójta  gminy Smyków Jerzy Duda podziękował wszystkim, złożył życzenia oraz pogratulował dzieciom pięknych prezentacji. Wspólnie z Danutą Jarek oraz Sylwią Dulewicz ofiarowali dzieciom zabawki. Kolejną niespodzianką dla dzieci były zabawki od przedszkola oraz słodycze ofiarowane przez przedstawiciela Rady Rodziców Mariusza Gierczaka. Słowa uznania i wdzięczności usłyszały również Paulina Paluch i Katarzyna Kołodziejczyk, które przygotowały dzieci i dekorację.

REKLAMA

Zdjęcia (archiwum przedszkola):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *