REKLAMA

Sala Pavlova. Magiczne miejsce w naszym regionie! [Zdjęcia]

Niespotykane, stylowe industrialne wnętrze zaprasza już do nowej sali weselnej w regionie. Mowa o Pavlovej, która mieści się w Grębenicach. Zobaczcie na zdjęciach jak wygląda ten nowy obiekt. Można już także rezerwować terminy pod swoje imprezy w sezonach 2022, 2023 i 2024. Telefon: 602 688 311. Więcej o sali na Facebooku oraz Instagramie

REKLAMA

Foto: Kamil Błaszczyk

Pavlova to zupełnie nowa sala bankietowa w regionie. Pomieści ona nawet 250 gości, a jej wnętrze nawiązuje do elementów industrialnych. Salę znajdziemy w Grębenicach 71, przy trasie krajowej 74 (kilkaset metrów od krzyżówek rudzkich). Można już rezerwować terminy imprez na sezony 2022, 2023, 2024.

W Pavlovej zorganizujemy nie tylko wesele, ale i komunię, chrzciny, czy wszelkie imprezy do 250 osób (choćby urodziny, czy imprezy integracyjne firm).

REKLAMA

To bardzo ciekawa, zupełnie inna wizualnie sala bankietowa na tle konkurencji. Pierwsze imprezy już były w niej organizowane, a goście mocno chwalili kuchnię. Zobaczcie w poniższej fotorelacji zarówno wygląd wnętrza Pavlovej, jak i dań, które serwują tamtejsi szefowie kuchni.

NOWA SALA BANKIETOWA W REGIONIE – PAVLOVA
Już OTWARTE!
Grębenice 71, telefon 602 688 311
Facebook – TUTAJ, Instagram – TUTAJ

Zdjęcia (Sala Pavlova, Kamil Błaszczyk):

Połącz się z salą poprzez kod QR:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

One thought on “Sala Pavlova. Magiczne miejsce w naszym regionie! [Zdjęcia]

  1. Łukasz pisze:

    Miałem okazję robić ostatnio w tej sali imprezę, serdecznie polecam, bardzo dobra kuchnia, profesjonalna i sprawna obsługa, sala poprostu inna niż w okolicy ma swój klimat

Dodaj komentarz