REKLAMA

Peszko i Majewski przyjadą do Końskich

Piłkarskie „Warsztaty z Gwiazdami” odbędą się w Końskich w niedzielę 7 sierpnia. Do naszego miasta przyjadą znani kadrowicze: Sławomir Peszko oraz Radosław Majewski. Obaj obecnie są czynnymi zawodnikami Wieczystej Kraków. 

REKLAMA

„Już z niecierpliwością czekamy na Reprezentantów Polski. Przyjadą do nas Sławek Peszko i Radek Majewski. Poprowadzą oni treningi dla najmłodszych piłkarzy” – mówi nam Bartłomiej Gad, prezes MKS Neptun Końskie.

REKLAMA

W wydarzeniu udział mogą wziąć wszyscy uczniowie szkół podstawowych – zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Tego samego dnia do południa podobne warsztaty odbędą się w Starachowicach. Od 15:00 wystartują zajęcia z kadrowiczami w Końskich. Obowiązują zapisy na treningi! Można ich dokonywać pod numerem telefonu: 721137410. 

Sławomir Peszko to 44-krotny reprezentant Polski. W swojej karierze był zawodnikiem między innymi FC Koln, Wolverhampton oraz Parmy. Radosław Majewski w koszulce z orłem na piersi wystąpił 9 razy. Doskonale radził sobie w lidze angielskiej w barwach Nottingham Forest, występował również w polskiej i greckiej ekstraklasie.

Koordynatorem akcji w Końskich jest Akademia Piłkarska Neptun Końskie. Wydarzenie finansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki, a organizuje Stowarzyszenie „Wczoraj Dzisiaj Jutro”. Honorowym patronatem warsztaty objęła wiceminister sportu Anna Krupka.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *