Relacja wideo: Pewne zwycięstwo KSSPR Końskie [wideo, zdjęcia]

Do pojedynku z ostatnim w tabeli Olimpem Grodków  nasi szczypiorniści podchodzili jako faworyci. Zgodnie z oczekiwaniami KSSPR od pierwszej do ostatniej minuty prowadziło grę.

Konie, które zajmują piątą pozycję w grupie B I Ligi Mężczyzn wyszły na prowadzenie w szóstej minucie meczu i już do jego końca go nie oddały. Kluczem do sukcesu okazało się wyłączenie kołowego Olimpu Jana Klimkowa. To juniorski reprezentant Polski. Do przerwy KSSPR prowadziło 18:11, a spotkanie zakończyło się wynikiem 33:27.

Na uwagę zasługuje świetne zachowanie koneckiej publiczności. W hali przy ulicy Stoińskiego komplet widzów żywiołowo dopingował naszych szczypiornistów. Natomiast w przerwach meczu występowały tancerki z ST Point, a towarzyszyła im maskotka KSSPR – Kamuś.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w barwach naszego zespołu był Patryk Mastalerz z dziewięcioma trafieniami. Za tydzień na wyjeździe nasz zespół zmierzy się z VIVE II Kielce.

KSSPR Końskie – Olimp Grodków 33:27 (18:11)