REKLAMA

Pięć firm chce przebudować rynek w Końskich

W Urzędzie Miasta i Gminy w Końskich nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na przebudowę skwerka na rynek w Końskich. Zgłosiło się pięciu wykonawców z różnych stron Polski i niemal na pewno jednemu z nich zostanie powierzone to arcyważne dla konecczan zadanie. 

REKLAMA

Tak wygląda projekt, który w 2016 wygrał konkurs organizowany przez gminę Końskie

Na ogłoszony przetarg odpowiedziało pięć firm. To przedsiębiorstwa z Strzegomia, Daleszyc, Bielan Wrocławskich (oferty tej firmy nie da się rozszyfrować), konsorcjum ze Świnicy i Kielc oraz firma ze Starego Sącza (i tej oferty na ten moment nie da się rozszyfrować). Najkorzystniejsza finansowo na ten moment oferta opiewa na około 6,6 mln złotych –„Konsultujemy się z odpowiednimi organami odnośnie tych dwóch ofert, których nie da się rozszyfrować, tam pliki zostały zakodowane tak, ze nie jesteśmy w stanie ich otworzyć. Natomiast już dziś mogę powiedzieć, że wiele wskazuje na to, że niezależnie czy te dwie firmy będziemy brali pod uwagę to najprawdopodobniej z tego przetargu wyłonimy wykonawcę przebudowy koneckiego rynku” – mówi nam Krzysztof Obratański, burmistrz miasta i gminy Końskie.

W tej chwili trwa analiza ofert pod kątem formalnym, jak i finansowym. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu poznamy wykonawcę rynku w Końskich lub dowiemy się o unieważnieniu przetargu.

REKLAMA
REKLAMA

3 thoughts on “Pięć firm chce przebudować rynek w Końskich

  1. lutek pisze:

    z tego zdjęcia widać wszędzie beton i kamienie, Przyjdą ulewy i stare kamienice będą pływać. Więcej trawników, rabat kwiatowych.

  2. tino pisze:

    Jak znam życie wygra projekt z max ilością betonu i fontanną, którą włączą kilka razy a potem awaria i brak kosztów na jej utrzymanie.

  3. Cioteczka pisze:

    Z tego co widze to dzieciaki szaleja na rowerach, za chwile dojda hulajnogi. stanie tam parasol czerwony lub zielony. Zero laweczek, czyli bede zmuszona do siedzenia w mojej jedwabnej sukience na betonowej sciance. Beton , beton ,dom ,dom…..jak z piosenki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *