REKLAMA

Piękne świąteczne widowisko w Prywatnej Szkole Podstawowej [wideo, zdjęcia]

W tygodniu poprzedzającym święta dzieci z Prywatnej Szkoły Podstawowej zaprezentowały swoim rodzicom i przybyłym gościom przepiękne interaktywne przedstawienie pt. „Pomocnik Świętego Mikołaja i magiczne płatki śniegu”

REKLAMA

Prezentowana bajka była wystawiona w oparciu o autorski scenariusz Pań: Dagmary Snochowskiej i Małgorzaty Grzybowskiej. W przedstawieniu biorą udział uczniowie klas I i III szkoły, gościnnie byli oni wspierani przez koneckich muzyków: Dominikę i Marcina Wróbel. Nim młodzi aktorzy zawładnęli sceną głos zabrała dyrektor szkoły Dorota Sykuła. –„W tej bajce chodzi o to, że stary Mikołaj przechodzi na emeryturę i przekazuje swoje obowiązki młodemu Mikołajowi, który jeszcze nie może sprostać tym wszystkim obowiązkom. Młody Mikołaj zapada na dziwną chorobę <<Dorosłowo>> i dzięki pomocy starego Mikołaja i wszystkich przyjaciół młodemu Mikołajowi udaje się wyzdrowieć i zrealizować świąteczne cele” – wprowadziła wszystkich do spektaklu dyrektor Dorota Sykuła.

Po spektaklu wszyscy młodzi aktorzy otrzymali drobiazgi ufundowane przez szkołę oraz rodziców. Na sam koniec dyrektor szkoły Dorota Sykuła, właściciel sieci szkół Awans Andrzej Miszczyk oraz przedstawiciele rady rodziców wszystkim dzieciom, ale ich opiekunom złożyli najlepsze świąteczne życzenia.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *