REKLAMA

Pijani na rowerach na koneckich drogach

Tylko jednego dnia policjanci ruchu drogowego koneckiej komendy zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Pierwszy cyklista to 56-latek, który zatrzymany został na terenie gminy Radoszyce, drugi to 49-letni mieszkaniec gminy Stąporków. Za złamanie przepisów zostali ukarani wysoką grzywną. Oba zdarzenia miały miejsce w miniony czwartek. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe

„Pierwszą kontrolę mundurowi podjęli wobec mieszkańca gminy Stąporków, badanie wykazało w jego organizmie blisko 3 promile alkoholu, za swój niechlubny czyn został ukarany grzywną w wysokości 2500 zł. Kolejnego z rowerzystów funkcjonariusze zatrzymali w miejscowości Momocicha, on miał prawie pół promila alkoholu w organizmie. Za swoje zachowanie również został ukarany wysokim mandatem” – mówi sierżant Krzysztof Bernat, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Pamiętajmy, że pijani kierujący, w tym rowerzyści są często sprawcami tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Każdy kierujący, który prowadzi pojazd pod wpływem alkoholu jest poważnym zagrożeniem na drodze, nie tylko dla siebie, ale i dla innych jej użytkowników.

REKLAMA

2 thoughts on “Pijani na rowerach na koneckich drogach

  1. zzz pisze:

    łoł ale wyczyn ,co drugi rowerzysta na wsi jest pijany ,na ale na tym portalu to zakrawa o CUD

  2. lutek pisze:

    Skuteczne kumendanty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *