REKLAMA

Pijany kierowca na podwójnym zakazie prowadzenia pojazdów

We wtorek w godzinach popołudniowych Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich zatrzymali do kontroli samochód marki Alfa Romeo, za kierownicą którego siedział nietrzeźwy 33 –latek. Jak się okazało posiada on również dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

– „Podczas sprawdzenia stanu trzeźwości zatrzymanego kierowcy okazało się, że mężczyzna ma w organizmie 2,5 promila alkoholu. Dodatkowo wyszło na jaw, iż posiada on dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów za popełnione w przeszłości podobne przestępstwa drogowe” – informuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Sprawą zatrzymanego mężczyzny zajmie się sąd. Konecka policja przypomina, że za podobne przestępstwa drogowe, nieodpowiedzialni kierowcy będą ponosić dotkliwe sankcje karne.

REKLAMA

7 thoughts on “Pijany kierowca na podwójnym zakazie prowadzenia pojazdów

 1. Edi pisze:

  Kiedy to się skończy?
  Zamknąć go i będzie spokój!

 2. mirek pisze:

  zarekwirować auto ,a kierowcę do kamieniołomów a nie do więzienia i jeszcze go utrzymywać niech na siebie i nie tylko pracuje

 3. obiektywnie pisze:

  To jest plaga , osobiscie 2/3 znajomych prowadzi po pijanemu lub po ostrej nocy .

 4. konecczanin pisze:

  Niestety PiS takich ludzi uznaje za swój elektorat i ich nie karze.

 5. konecczanin bis pisze:

  konecczanin udowodnij ta tezę , jakie to proste wg ciebie . Prosty jesteś człowiek to i myślenie , o ile w ogóle występuje , też bardzo proste. Ty się marnujesz …

 6. M pisze:

  Jaki rząd tacy ludzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *