REKLAMA

Piotr Salata bez wygranej w finale The Voice Senior

Konecki muzyk i dyrektor Koneckiego Centrum Kultury Piotr Salata wystąpił dziś w finale programu The Voice Senior. Konecczanin pokazał klasę i poradził sobie znakomicie. Zwycięstwo nie należało jednak do niego. Tryumfowała Regina Rosłaniec Bavcevic.

REKLAMA

Salata był jedynym reprezentantem województwa świętokrzyskiego w Finale V Edycji The Voice Senior. Muzyk, będący w drużynie Tomasza Szczepanika, wykonał w sobotę trzy utwory, które miały doprowadzić go do wygranej. W pierwszej rundzie tego dnia Konecczanin zaśpiewał piosenkę „Fly me to the moon” Franka Sinatry, co zapewniło mu wejście do ścisłego finału. W ostatnim etapie udział wzięło czworo uczestników.

REKLAMA

W drugiej części programu Piotr Salata wykonał „How wonderful you are” Gordona Huskella. Nasz wokalista zaprezentował się znakomicie, jego głos idealnie wpasował się w klimat piosenki. To jednak wciąż nie był koniec jego występów tego wieczoru. Trzecim dziełem, którego mogliśmy wysłuchać z ust Konecczanina podczas finału był utwór „Czas nas uczy pogody” Grażyny Łobaszewskiej.

W tym odcinku najważniejsze były głosy publiczności. To właśnie telewidzowie mogli zagłosować na ulubionego muzyka poprzez wysyłanie odpowiednich SMS-ów. Największą ilość głosów otrzymała Regina, pokonując Piotra Salatę i innych występujących. Zwyciężczyni podczas finału wykonała piosenkę „Tylko mnie poproś do tańca”.

REKLAMA

3 thoughts on “Piotr Salata bez wygranej w finale The Voice Senior

 1. emka pisze:

  Panie Piotrze! Zwycięstwo w finale było w Pana zasięgu i samo to, że doszedł Pan do ścisłego finału to wielki sukces! Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

 2. ada pisze:

  Wspaniały artysta!!! głosowałam

 3. konecczanin pisze:

  Wspaniale Pan spiewa ,juz sam udział w finale to Zwyciestwo ….
  Gratulacje i pozdrowienia .
  PS.
  Pana tata mnie uczył w technikum w latach 70-tych XX wieku ,także bardzo miły człowiek i pedagog.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *