KSSPR wygrywa z Górnikiem Zabrze [wideo, zdjęcia]

Sobotni wieczór był szczęśliwy dla piłkarzy ręcznych KSSPR Końskie. Nasi szczypiorniści pewnie wygrali z SPR-em Górnikiem Zabrze w hali przy ulicy Kapitana Stoińskiego.

KSSPR kontrolowało ten mecz od pierwszej do ostatniej minuty. Ekipa trenera Arkadiusz Bąka już w 10 minucie prowadziła 4:2, do przerwy było 15:10, a na koniec meczu „Konie” pewnie triumfowały 32:26. Najskuteczniejszym zawodnikiem w naszym zespole był Łukasz Sękowski, który rzucił 7 goli.

Po tej wygranej KSSPR plasuje się na 4 miejscu w tabeli grupy D I Ligi Mężczyzn. Za tydzień naszych piłkarzy ręcznych czeka bardzo ważne spotkanie – na wyjeździe zagrają z bezpośrednim ligowym sąsiadem, trzecim w tabeli AZS-em AGH Kraków.

KSSPR Końskie – SPR Górnik Zabrze 32:26 (15:10)
KSSPR: Kośka, Janus 2, Woś, Falasa 6, Sękowski W. 2, Sękowski Ł. 7, Markowski, Biegaj, Stępniewski 5, Włodarski M. 4, Rożnowski 2, Włodarski K., Osman 1, Włoskiewicz 3, Słonicki, Biela.