REKLAMA

Podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej na świątecznym spotkaniu [zdjęcia]

Każdego roku przedstawiciele Warsztatu Terapii Zajęciowej, Wszechnicy Koneckiej, która prowadzi tę jednostkę oraz władz powiatowych spotykają się na wspólnej wigilii. Podobnie było i tym razem. W środę zasiedli oni do wspólnego stołu w Restauracji Leliwa w Końskich. 

REKLAMA

W świątecznym spotkaniu wspólnie z podopiecznymi, uczestniczyli również: starosta – Grzegorz Piec, członek Zarządu i jednocześnie prezes Towarzystwa Wspierania Rozwoju Powiatu – „Wszechnica Konecka” – Jarosław Staciwa, wraz z członkami Zarządu Wszechnicy: wiceprezes Barbarą Panek, sekretarz Moniką Równicką i Robertem Wielgopolanem – wójtem Słupi Koneckiej, oraz Jacek Werens – dyrektor PUP w Końskich i pracownicy TWRP w Końskich. Uroczystość poprowadziła Barbara Zbylut – kierownik WTZ w Końskich.
„W tym, szczególnym okresie życzę wszystkim Państwu Błogosławieństwa Bożego, radości i wzajemnej życzliwości. Dziękuję, że wspólnie możemy spędzić ten wyjątkowy czas” – podkreślał członek Zarządu – Jarosław Staciwa, do którego z podobnymi życzeniami przyłączył się również starosta – Grzegorz Piec.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *