REKLAMA

Policjanci pożegnali Jarka Długosza – komendanta z Radoszyc [zdjęcia]

W minionym tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego na zasłużoną emeryturę podinsp. Jarka Długosza – Komendanta Komisariatu Policji w Radoszycach. W uroczystości uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Końskich insp. Waldemar Cisowski oraz kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

 Koneccy policjanci uroczyście pożegnali Komendanta Komisariatu w Radoszycach podinsp. Jarka Długosza, który odszedł na zasłużoną emeryturę. Jednocześnie obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Radoszycach przejął podkom. Jarosław Smołuch. W uroczystości wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Końskich insp. Waldemar Cisowski wraz ze swoim zastępcą, przedstawiciele związków zawodowych oraz kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Komendant Komisariatu w Radoszycach podinsp. Jarek Długosz pełnił służbę w policji od 1993 r. W roku 2010 został Komendantem Komisariatu Policji w Radoszycach. Podinsp. Jarek Długosz żegnając się ze świętokrzyskim garnizonem, podziękował policjantom za wspólną służbę, współpracę i okazane wsparcie.

REKLAMA

Życzymy odchodzącemu na emeryturę komendantowi przede wszystkim zdrowia, spełnienia szczęścia, energii życiowej i spełnienia marzeń, aby dalsze spokojne życie pozwoliło w większym stopniu realizować się w nowych obowiązkach rodzinnych i kontynuować sportowe pasje.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *