REKLAMA

Polonez wybrzmi dziś dla uczniów trzech szkół z naszego powiatu! [wideo, zdjęcia]

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ze Stąporkowa oraz koneckie: ZSP nr 2 i II Liceum Ogólnokształcące mają dziś swoje bale maturalne. Już w nocy przedstawimy Wam pierwsze relacje z tych imprez!

REKLAMA

Największą studniówką będzie ta organizowana przez społeczność popularnego „Nowego Ogólniaka”. W Sali Bankietowej Astoria na parkiet wyjdzie sporo ponad 100 par. Początek najważniejszego balu dla tegorocznych maturzystów zaplanowano na godzinę 19.00. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia jak rok temu bawiło się II Liceum – TUTAJ.

Tak Polonez przed rokiem tańczyli uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego.

Także o 19.00 rozpocznie się bal w Centrum Konferencyjnym Markiz w Końskich. Tam na 100 dni przed maturą noc celebrować będą maturzyści z popularnej stąporkowskiej „Górki” wraz ze swoją panią dyrektor Hanną Rzepką. Zobaczcie jak przed rokiem wyglądała studniówka ZSP ze Stąporkowa – TUTAJ.

REKLAMA

Natomiast w sali bankietowej „U Motyla” ten magiczny czas spędzą dziś studniówkowicze z popularnej „Kanady”. Tam polonez wybrzmi także o 19.00, a poprowadzi go dyrektor Jan Rybiński. Jak przed rokiem bawili się maturzyści z ZSP nr 2 zobaczycie klikając TUTAJ.

Relacje zdjęciowe ze wszystkich balów znajdziecie u nas już późnym wieczorem, w nocy zaprezentujemy Wam skróty wideo, a w niedziele będziecie mogli obejrzeć pełne relacje telewizyjne z tych studniówek.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *