REKLAMA

Pomóż choremu Tomkowi. Weź udział w zbiórce lub licytacji

Tomek Białek z Końskich walczy z nieuleczalną chorobą genetyczną Wolfa Hirschhorna. Niedługo przejdzie zabieg operacyjny kręgosłupa, dlatego potrzebny jest specjalistyczny fotelik samochodowy, aby można było bezpiecznie dotrzeć do lecznicy. Jak można pomóc? Trwa zbiórka dla Tomka na Siepomaga.pl oraz licytacje na facebokowej grupie.

REKLAMA

„Tomek ma 16 lat. Nie chodzi, nie mówi, nie potrafi się z nami komunikować. Choroba nie pozwoliła mu na pozyskanie podstawowych czynności. Jest głęboko upośledzony, nie mówi, nie chodzi. Tomasz ma planowany zabieg kręgosłupa, gdyż skolioza nie pozwala na normalne funkcjonowanie bez bólu, dlatego zbieramy fundusze na specjalistyczny fotelik samochodowy dla Tomka. Mamy założoną zbiórkę na Siepomaga” – mówi pani Edyta, mama Tomka.

REKLAMA

Koszt fotelika dla niepełnosprawnego dziecka jest ogromny. Rodziny nie stać na jego zakup, dlatego proszą o wsparcie finansowe. Na stronie Siepomaga trwa zbiórka na ten cel – zobacz TUTAJ. Pomóc można również poprzez wzięcie udziału w licytacjach na grupie na facebooku: Licytacje dla Tomasz Białek. Grupa jest otwarta, każdy pełnoletni internauta może utworzyć aukcję lub zakupić wystawiony przedmiot czy usługę.

„Syn jest pod stałą opieką szeregu specjalistów rozsianych po całej Polsce. Jego chorób nie da się wyleczyć, ale można z nimi walczyć. Systematyczna, intensywna, żmudna rehabilitacja pozwala nam mieć nadzieję na lepsze jutro” – dodaje pani Edyta.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *