REKLAMA

Ponad 63 tysiące złotych z Imprezy dla Bruna!

Ogromne środki finansowe na rzecz Bruna Słowińskiego, który walczy ze złośliwym nowotworem neuroblastoma udało się zebrać grupie wolontariuszy organizującej niedzielną Imprezę Charytatywną w Sali Bankietowej Astoria w Końskich. To dokładnie 63 457, 33 zł! Relację wideo z wydarzenia znajdziecie TUTAJ

REKLAMA

Na zdjęciu grupa wolontariuszy tuż po przeliczeniu pieniędzy.

Po zsumowaniu pieniędzy z licytacji, sprzedaży losów oraz zbiórek do puszek okazało się, że w sumie wolontariuszom udało się zebrać wspomniane przeszło 63 tysiące złotych –„Nie wyobrażaliśmy sobie takiej skali tego wszystkiego. Ja dziękuję każdemu kto się zaangażował, każdemu kto pomógł czynem, pieniędzmi. Warto pomagać” – mówi nam Sebastian Bednarz, pomysłodawca akcji.

Pieniądze zasilą konto Bruna w portalu Siepomaga (wpłacać cały czas można TUTAJ) – niestety do szczęśliwego finału zbiórki wciąż brakować będzie jeszcze kilkuset tysięcy złotych.

REKLAMA

Przypomnijmy, że chory przebywa obecnie w Barcelonie, w klinie JSD, gdzie przejdzie operację usunięcia guza. Następnie będzie potrzebował kosztownego leczenia oraz szczepionki na ten rodzaj nowotworu, która podawana jest w Stanach Zjednoczonych.

REKLAMA

2 thoughts on “Ponad 63 tysiące złotych z Imprezy dla Bruna!

  1. Mieszkaniec pisze:

    I kandydat na burmistrza po środku..polityka musi być?i to na nieszczęściu dziecka

  2. zenek pisze:

    i bardzo dobrze trzeba postawić na młodą władze ,apropo a gdzie obecny burmistrz w kościele gdzie jego elektorat moherowych beretów ,ja na pewno zagłosuje na OWCZARKA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *