Porażka Fair Play Końskie w meczu na szczycie [wideo, zdjęcia]

Niestety po dwóch wygranych siatkarze Fair Play Końskie doznali porażki w rozgrywkach II Świętokrzyskiej Ligi Siatkówki. Nasi zawodnicy we własnej hali ulegli Sparcie Zagnańsk.

Mecz przyciągnął na trybuny hali sportowej w Stadnickiej Woli sporą ilość kibiców. Pierwszego seta nasi zawodnicy przegrali 22:25. W drugim nastąpiło przebudzenie, gra naszych była bardzo uważna, a wiele piłek udało im się wybronić. To przyniosło skutek w postaci wyniku 25:20. Niestety dwa kolejne sety padły łupem rywali z Zagnańska – zwyciężali do 19 oraz do 21.

Ostatecznie więc: Fair Play Końskie – Sparta Zagnańsk 1:3 (22:25, 25:20, 19:25, 21:25)

Po tym spotkaniu liderem rozgrywek jest Sparta Zagnańsk z dorobkiem 9 punktów, a konecczanie zajmują drugie miejsce mając na swoim koncie 6 oczek. W piątek 18 listopada Fair Play rozegrają wyjazdowy mecz w Bilczy, 2 grudnia nasi na wyjeździe zagrają z Forum Skarżysko-Kamienna, a do hali w Stadnickiej Woli powrócą dopiero 21 grudnia kiedy to ich rywalem będzie Góral Górno.