Porażka KSSPR na własnym parkiecie [wideo, zdjęcia]

To koniec serii ośmiu z rzędu spotkań bez porażki szczypiornistów z Końskich. Po dramatycznym meczu podopieczni Michała Przybylskiego przegrali z KPR Ostrovią Ostrów Wielkopolski.

Powyżej znajdą Państwo skrót tego spotkania, a w nim między innymi niezwykle dramatyczną końcówkę.

Nasi zawodnicy zaczęli ten mecz dobrze, bo po 7. minutach prowadzili już 4:1. Niestety kolejne fragmenty pojedynku nie wyglądały już tak obiecująco. Po 20. minutach goście prowadzili 7:9, a na koniec pierwszej połowy na tablicy widniał wynik 12:13.

Początek drugiej odsłony to ciągłe powiększanie przewagi Ostrovii. W pewnym momencie mieliśmy już nawet siedmiobramkową przewagę tej drużyny. Nasi rzucili się do odrabiania strat w ostatnich dziesięciu minutach pojedynku, rzucali gol za golem, a rywale nie odpowiadali. W efekcie na kilkanaście sekund przed końcem KSSPR jeszcze zdołało zremisować  po 24. Ostatecznie grę nerwów wygrali goście i cały pojedynek zakończyli zwycięskim golem.

Najskuteczniejszym szczypiornistom w barwach KSSPR-u był Piotr Gasin z 5 bramkami na koncie. Za tydzień szczypiorniści z Końskich powalczą na wyjeździe z SRS-em Czuwaj Przemyśl.

KSSPR Końskie – KPR Ostrovia Ostrów Wielkospolki 24:25
Skład KSSPR-u: Jakubowski, Sękowski, Słonicki, Walewski, Maleszak, Pilarski 1, Wnuk, Jamioł 4, Kupis, Napierała T. 3, Mastalerz 1, Szot, Gasin 5,