Porażka Neptuna z Alitem w Ożarowie

Kacper Rak okazał się katem Neptuna Końskie w 16. kolejce Hummel IV Ligi wbijając żółto-niebieskim dwa gole. Po trzech wygranych konecczanie ponieśli porażkę.

Neptun znajduje się kilka oczek wyżej w ligowej tabeli i wydawało się, że to Banasik i spółka byli faworytami tej potyczki. Już w 9. minucie nasi zawodnicy stracili pierwszego gola i mimo usilnych prób ataków do przerwy przegrywali 1:0. Druga odsłona to bardzo wyrównany pojedynek, ale ponownie bramkę zdobył Alit.

Ostatecznie żółto-niebiescy przegrali 2:0.

W przyszłą niedzielę czeka nas ostatnia kolejka Hummel IV Ligi w rundzie jesiennej. Neptun w niedzielę o godzinie 12:00 podejmie Łysicę Bodzentyn. Na ten moment zawodnicy trenera Arkadiusza Bilskiego zajmują szóste miejsce w tabeli.

Alit Ożarów – Neptun Końskie 2:0 (1:0)