REKLAMA

Porażki Neptuna i Partyzanta w IV Lidze [zdjęcia]

Po chwilowym zawieszeniu wznowiono piłkarskie rozgrywki w IV Lidze. Niedziela nie była jednak szczęśliwa dla Neptuna Końskie i Partyzanta Radoszyce. Zespoły z powiatu koneckiego doznały porażek. 

REKLAMA

Neptun Końskie, który w pierwszym spotkaniu na wiosnę zremisował z Orliczem Suchedniów teraz grał na wyjeździe z Naprzodem Jędrzejów (przedostatni zespół IV Ligi). Zawodnicy Waldemara Szpiegi niestety nie przywożą do Końskich punktów. W starciu z jędrzejowskim zespołem przegrywali już 2:0, ale honorowe trafienie zaliczył Jakub Kotarzewski. Za tydzień w Wielką Sobotę, szesnasty w tabeli IV Ligi na ten moment Neptun podejmie u siebie Partyzanta Radoszyce. Czekają nas więc lokalne derby.

REKLAMA

Naprzód Jędrzejów – Neptun Końskie 2:1 (1:2)
Gol dla Neptuna: Kotarzewski
Neptun: Herda, Sochacki, Sierszyński, Skalski, Binkowski (Pach), Markowicz, Armata, Maciejewski, Kotarzewski, Kwiecień (Obuch), Słaby

W niedzielę u siebie grał Partyzant Radoszyce. Zawodnicy trenera Jacka Pawlika niestety zanotowali drugą porażkę tej wiosny. Ostatni zespół rozgrywek przegrał z Wierną Małogoszcz, a jedyne trafienie zaliczył Mateusz Rejowski.

Partyzant Radoszyce – Wierna Małogoszcz 0:1 (0:0)

Za tydzień w sobotę czekają nas derby powiatu koneckiego. Mecz rozpocznie się prawdopodobnie o godzinie 16:00 (możliwa jest zmiana godziny). Postaramy się możliwie najszerzej zrelacjonować dla Państwa to wydarzenie.

Zdjęcia z meczu Naprzód Jędrzejów – Neptun Końskie (foto: Dariusz Sapieja):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *