REKLAMA

Poszukiwani zatrzymani. W sądzie i w Sandomierzu

We wtorek w Sądzie Rejonowym w Końskich zatrzymano 68-latka, który od dłuższego czasu był poszukiwany do odbycia… wcześniej zasądzonej kary. Tego samego dnia w ręce policji w Sandomierzu wpadła 43-latka poszukiwana przez konecką prokuraturę.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

„Zasądzonej kary nie uniknie 68-letni mieszkaniec gminy Stąporków, który wczoraj stawił się w Sądzie Rejonowym w Końskich. W tym czasie na rozprawę sądową oczekiwał funkcjonariusz Komisariatu Policji w Stąporkowie, który od razu rozpoznał mężczyznę jako osobę poszukiwaną. Powiadomił o tym będących w służbie „poszukiwaczy” Wydziału Kryminalnego. Jego przypuszczenia okazały się słuszne, bo poszukiwany mężczyzna ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności” – mówi nam sierżant Krzysztof Bernat, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

To niejedyny związany z Koneccczyzną poszukiwany tego dnia, który został zatrzymany. Kilka godzin wcześniej w Sandomierzu, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali 43-letnią poszukiwaną listem gończym wydanym przez prokuraturę rejonową w Końskich. Kobieta najbliższe 30 dni spędzi w areszcie.

REKLAMA

Z kolei w środę kolejny poszukiwany sam zgłosił się na konecką komendę. 31-latek najbliższe 8 miesięcy spędzi w areszcie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *