REKLAMA

MGOKiS zaprasza na recital poetycki Piotra Pilarskiego

W sobotę 18 maja w Kawiarence pod Grzejnikiem, w budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie, odbędzie się recital poetycki Piotra Pilarskiego. Wstęp jest wolny, jednak liczba miejsc ograniczona.

REKLAMA

REKLAMA

Piotr Pilarski to poeta i aktor. Artysta podczas wydarzenia zaprezentuje 24 własne wiersze, które wchodzą w skład cyklu „Animus – serce moje”.

– „Podróż do wnętrza duszy, oderwanie od trudów codzienności, poruszenie serca i umysłu – to tylko niektóre określenia oddające nastrój poezji Piotra Pilarskiego. Jest on laureatem wielu konkursów recytatorskich oraz aktorem znanym z występów w teatrze jeleniogórskim i ostrowskim 'Naszym Teatrze’. Od wielu lat bierze udział w Narodowym Czytaniu. Piotr Pilarski to także poeta. Jedno z najbardziej znanych jego dzieł to właśnie cykl poetycki 'Animus’, wydany w antologii 'Szuflada'” – pisze o autorze MGOKiS.

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 18 maja o godzinie 17:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie. Przyjść może każdy miłośnik sztuki i poezji. Wstęp jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona.

Po spotkaniu będzie możliwość nabycia tomiku poezji wraz z autografem Piotra Pilarskiego.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *