REKLAMA

Poważne zderzenie ciężarówki z osobówką w Sielpi [wideo, zdjęcia]

Tuż po godzinie 19. doszło do poważnego zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego na odcinku drogi wojewódzkiej nr 728 między Sielpią, a Wincentowem.

REKLAMA

Prawdopodobnie to kierujący Volkswagenem, który ciągnął za sobą przyczepkę nie zachował szczególnej ostrożności i wjechał w tył większego pojazdu,. Według relacji pierwszych świadków zahaczył on o samochód ciężarowy – być może podczas manewru wyprzedzania. W najbliższym czasie postaramy się ustalić dla Państwa dokładny przebieg tego wydarzenia.

Samochód marki Volkswagen po tym zderzeniu był mocno zniszczony. Zgnieceniu uległa zwłaszcza prawa część pojazdu, co widać na zamieszczonych fotografiach. Kierowca auta osobowego (nie było pasażerów) opuścił je o własnych siłach, ale wiadomo że doznał obrażeń. Po kilku minutach od zajścia został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala w Końskich. Jadącemu ciężarówką nic się nie stało. Tył pojazdu marki IVECO uległ zniszczeniu.

REKLAMA

O godzinie 20:45 wciąż trwały utrudnienia w ruchu drogowym. Wyłączony z jazdy był jeden z pasów DW nr 728. Do wypadku wyjechały dwie jednostki straży pożarnej: OSP Dziebałtów i PSP Końskie. Strażacy podczas wykonywania czynności kierowali ruchem wahadłowo. Przybyłe jednostki zabezpieczyły miejsce zdarzenia, a także posprzątały po zakończeniu czynności prowadzonych przez funkcjonariuszy policji.

Zdjęcia:

Wypadek w Gatnikach

REKLAMA

Dodaj komentarz