REKLAMA

Poznaj rezerwat Skałki pod Niekłaniem. W sobotę specjalny spacer dla Bruna

W sobotę o godzinie 11:00 wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w charytatywnym „Spacerze dla Bruna” po rezerwacie Skałki Piekło pod Niekłaniem. Dla osób, które nie były jeszcze w tym miejscu to nie lada gratka, bo rolę przewodników wcielą się lokalsi doskonale znający rezerwat. 

REKLAMA

„Już w tę sobotę organizujemy spacer dla Bruna. Cała inicjatywa odbędzie się w rezerwacie przyrody ,,Skałki,, pod Niekłaniem. Jest to super możliwość na aktywne spędzenie weekendu, a przy tym pomocy Brunowi. Jeśli nie byłeś tutaj jeszcze, to tym bardziej przyjeżdżaj a poprowadzimy cię najlepszą z tras” – mówi nam Agnieszka Woźniak, inicjatorka akcji.

REKLAMA

Początek spaceru o godzinie 11:00, miejsce startu to parking przy wejściu do rezerwatu. Na zakończenie spaceru odbędzie się ognisko przygotowane przez przedstawicieli Nadleśnictwa Stąporków, które jest partnerem tego wydarzenia. Oczywiście w trakcie wydarzenia prowadzona będzie zbiórka na rzecz leczenia Bruna Słowińskiego (wpłat internetowych możecie dokonywać TUTAJ).

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *