Praca w Magnus Tobacco w Skórnicach. Aplikuj już dziś!

Spółka G.M.B.T. MAGNUS S.A. to najwyższej jakości gilzy papierosowe i filtry produkowane przy zastosowaniu wysoko zaawansowanej technologii. W związku dynamicznym rozwojem firma obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator/ka maszyn do produkcji gilz papierosowych. Miejsce pracy: Skórnice, woj. świętokrzyskie. Kontakt: [email protected]; 885 545 324 / 669 015 419.

Twoje obowiązki:

  • Obsługa maszyn do produkcji gilz papierosowych
  • Kontrola procesu produkcyjnego oraz zwracanie uwagi na jakość wytwarzanych produktów
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy (czyszczenie maszyny oraz obszaru produkcyjnego)
  • Usuwanie drobnych usterek, prace pomocnicze i porządkowe

Od przyszłych kandydatów oczekujemy:

  • Motywacji i chęci do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – dla kandydatów bez doświadczenia możliwość przyuczenia do zawodu
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac
  • Zdolności manualne

Kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w młodym zespole;
  • Stabilne zatrudnienie
  • Nowoczesna hala produkcyjna
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy [email protected]

Więcej o firmie:

Firmę G.M.B.T. MAGNUS tworzą ludzie z pasją, dla których największą wartością jest produkowanie i dostarczanie wysokiej jakości produktów dla naszych Klientów.
Długoletnie doświadczenie i zgromadzona wiedza sprawiają, że z łatwością dostosowujemy się do wymagań naszych klientów i dążymy do znalezienia najlepszych rozwiązań dla każdej sytuacji.
Jako ambitna międzynarodowa firma jesteśmy dumni z naszego niezachwianego zaangażowania w jakość i innowacyjność naszych produktów. Stale inwestujemy w rozwój, poprawę jakości oraz najwyższy poziom usług.

Co nas wyróżnia?
• Najwyższa jakość (posiadamy certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015, myśl technologiczna, najnowszy park maszynowy, doświadczona kadra pracownicza,)
• Wieloletnie doświadczenie (to dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnej i odpowiednio przygotowanej kadrze gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług i wyrobów, stawiamy na ciągłu rozwój)
• Zadowolenie klientów ( satysfakcja klientów – to źródło naszego sukcesu, fakt ten potwierdza nieustannie zwiększające się grono zadowolonych Klientów oraz firm, z którymi współpracujemy)
• Dbałość o środowisko ( działamy zgodnie ze standardami i przepisami prawa w zakresie ochrony środowiska; procesy produkcji są stale optymalizowane w celu racjonalizacji zużycia energii; ograniczamy emisję zanieczyszczeń do powietrza i wody; prowadzimy gospodarkę segregacji odpadów)
• Globalny zasięg ( nasze wyroby docierają niemal na całym świecie)

6 thoughts on “Praca w Magnus Tobacco w Skórnicach. Aplikuj już dziś!

  1. fałkowiak pisze:

    Po co pracować jak są zasiłki i 500+. Największe bezrobocie w Polsce nie wzięło się z niczego.

  2. tadek pisze:

    pracować trzeba, ale u nas w świętokrzyskim najmniej ze wszystkich województw płacą i nażreć się nie mogą

  3. jupik567 pisze:

    W Niemczech czy Holandii mała firma to szef ma co najwyżej 2x lepszą furę niż pracownicy i trochę lepszą chatę, im większa tym przewaga rośnie. A w Polsce mała firemka, a babcia szefa ma 10x lepsze auto niż najlepiej zarabiający pracownik. O autach dzieci, żony czy samego szefa i ich domach lepiej nie pisać. Ludzie pozatrudniani ze staży z PUP, na część etatu, a jak już na cały to co najwyżej za najniższą krajową. W zachodnim pasie Polski jeszcze jest OK, ale wschód czy Świętokrzyskie to dno i metr mułu.

  4. lutek pisze:

    6 tysi i wracam z Niemiec. Pa si to? Głupie artykuły promocyjne.

  5. zzz pisze:

    znam zakład w końskich w którym pracownicy mają lepsze auta niż sam prezes, który to kto wie