REKLAMA

Praca za granicą. Sprawdź oferty firmy Multiserwis

Firma Multiserwis z Opolszczyzny poszukuje pracowników do pracy za granicą w Niemczech, Austrii, Belgii, Holandii, Szwecji i Norwegii. Poszukiwane są osoby do następujących zawodów : cieśla szalunkowy, zbrojarz, betoniarz, monter izolacji przemysłowych, monter rusztowań, operator sprzętu. Osoby bez doświadczenia firma nauczy nowego zawodu. Zadzwoń: (77) 40 09 193 i sprawdź oferty pracy na  stronie internetowej www.multiserwis.com.pl w zakładce kariery. 

REKLAMA

Przedsiębiorstwo Multiserwis to spółka należąca do międzynarodowego koncernu Bilfinger SE, która realizuje projekty na całym świecie. Działa w branży izolacyjnej, rusztowaniowej, usług montażowych w budownictwie oraz w branży mechanicznej. Firma aktualnie zatrudnia ponad 3700 osób i prowadzi projekty w 14 krajach świata. To przedsiębiorstwo przyjazne pracownikom, zatrudniające w zawodach, które dają perspektywę długoletniego zatrudnienia.

REKLAMA

Obecnie poszukiwane są osoby do zawodów: Monter Izolacji Przemysłowych, Monter Rusztowań, Cieśla, Zbrojarz-Betoniarz, Operator sprzętu ciężkiego, Średnia kadra techniczna (Inżynier, Brygadzista, Kierownik Robót), Spawacz, Ślusarz, Monter rurociągów, Monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, Monter suchej zabudowy wnętrz, Elektryk, Mechanik maszyn budowlanych, Pracownik ogólnobudowlany, Monterów rurociągów, Spawacz, ślusarz oraz  osoby chętne do przyuczenia w zawodach Monter Izolacji Przemysłowych oraz Monter Rusztowań.

Oferty znajdziecie klikając TUTAJ.
Kontakt telefoniczny: +48 77 40 09 192 / 62 59 59 161

/ogłoszenie płatne/

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *