REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość poparło Krzysztofa Obratańskiego [wideo, zdjęcia]

W piątkowy poranek przy zbiorniku wodnym na Starym Młynie świętokrzyscy liderzy Prawa i Sprawiedliwości podsumowywali kampanię wyborczą oraz udzielili poparcia Krzysztofowi Obratańskiemu w wyborach na burmistrza Końskich. 

REKLAMA

Do Końskich przyjechali: Krzysztof Lipiec – szef PiS w woj. świętokrzyskim, poseł Anna Krupka, kandydujący do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Pruś. W rolę gospodarzy wcielili się burmistrz Krzysztof Obratański, lider PiS w powiecie Grzegorz Piec i wicestarosta Andrzej Lenart. W spotkaniu uczestniczył także wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Marek Kozerawski.

REKLAMA

Liderzy Prawa i Sprawiedliwości mówili o przebudowie zbiorników wodnych na Starym Młynie oraz na Browarach, które realizowane są wspólnie ze środków rządowych oraz gminnych. Podkreślano także, że Konecczyzna skorzysta na dwóch zupełnie nowych pomysłach rządu: Programie Kolej Plus, który zakłada modernizację linii nr 25, a także na przebudowie drogi krajowej 74 na drogę ekspresową w kierunku Kielc. Na koniec posłowie Lipiec oraz Krupka udzielili partyjnego poparcia burmistrzowi Obratańskiemu w nadchodzących wyborach. Zobaczcie Państwo zapis tej konferencji.

Zdjęcia (Anna Klusek):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *