REKLAMA

Profilaktyka, zawody sportowe i atrakcje kulturalne w niedzielę w Sielpi

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich zapraszają do udziału w wydarzeniu mającym na celu promocję bezpiecznego spędzania czasu nad wodą. Dla zgromadzonych przygotowano wiele atrakcji! Event rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14:00 na plaży w Sielpi.

REKLAMA

W programie wydarzenia przewidziano rozmaite aktywności. Dla dorosłych zorganizowane zostaną zawody sportowe w siatkówkę oraz wyścigi na rowerkach wodnych, dla dzieci będzie przygotowany natomiast tor przeszkód. Spotkanie uatrakcyjnią atrakcje przygotowane przez Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich – gotowanie pod hasłem „Z lasu na stół” oraz występy wokalne muzyków ze Studia Piosenki SOLO.

REKLAMA

Podczas eventu dotyczącego bezpieczeństwa nie zabraknie także zajęć profilaktycznych. Ratownicy wodni z Sielpi zaprezentują akcję ratunkową, wystąpią także „Mali Strażacy” działający w Miejskiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Stąporkowie.

Działania prowadzone są w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pod nazwą: „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.  Rok temu koneccy policjanci także włączyli się w tę akcję, a wideorelację z ubiegłorocznej edycji wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *