REKLAMA

Prywatna Szkoła Podstawowa realizuje kolejne aktywności i zaprasza. Teraz obniżone czesne

Trwa rekrutacja do Prywatnej Szkoły Podstawowej, która mieści się przy ulicy Towarowej w Końskich. Tylko teraz szkoła obniża czesne do 150 złotych! Jednocześnie uczniowie placówki realizują kolejne aktywności. 

REKLAMA

Jeszcze w czerwcu z okazji Dnia Mamy i Taty uczniowie zaprezentowali dla zaproszonych przedszkolaków z „Bajkowej Krainy” oraz swoich rodziców inscenizację bajki pt. „Lampa Alladyna”. Nie zabrakło również życzeń oraz pięknych piosenek.

REKLAMA

Inną aktywnością uczniów był wyjazd na „Zieloną Szkołę”. Nczniowie klasy III wraz z nauczycielkami: Dagmarą Snochowską oraz Małgorzatą Grzybowską wyjechali na Zieloną Szkołę do Łeby. Podczas tygodniowego pobytu uczniowie zwiedzili m.in. Ruchome Wydmy oraz Gdańsk. Poza tymi atrakcjami nie zabrakło wspólnych zabaw na plaży i długich spacerów brzegiem morza. Wszyscy wrócili wypoczęci i pełni wrażeń.

Prywatna Szkoła Podstawowa cały czas zachęca do wstępowania w jej szeregi. Rodzice, którzy chcieliby zapisać swoje dzieci więcej informacji uzyskają na miejscu lub telefonicznie:

Prywatna Szkoła Podstawa, 
Końskie ul. Towarowa 4, tel. 41 375 33 27, kom. 791 488 488
[email protected]

Więcej o placówce TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *