REKLAMA

Przedszkolaki dla walczących z wirusem. Zobaczcie piękne wielkanocne prace! [wideo, zdjęcia]

Przedszkole w Rogowie zapoczątkowało akcję „Dziękujemy Wam, że jesteście”, w której to najmłodsi tworzyli prace plastyczne związane z Wielkanocą by podziękować wszystkim, którzy w pierwszej linii walczą z epidemią koronawirusa – medykom, kasjerom, kurierom, czy kierowcom. Nasza redakcja patronuje tej akcji. Dziś możemy już zaprezentować piękne efekty tych działań! 

REKLAMA

„W poprzednim tygodniu na jednej z grup na Facebooku, dotyczącej zdalnego nauczania pojawił się post zachęcający do wyrażania słów wsparcia i uznania dla tych, którzy nie mogą zostać w domu i narażają swoje życie dla nas. Wtedy pomyślałam, że możemy zorganizować taką akcję u nas w przedszkolu. Potem przyszło mi do głowy, że fajnie by było nas jak najwięcej, więc zaprosiłam do współpracy przedszkola z terenu miasta i gminy Końskie” – opowiada nam Dominika Szymczyk, nauczyciel przedszkolny w placówce z Rogowa.

Cel akcji jest prosty – docenienie wszystkich tych, którzy w trudnym czasie epidemii nie mogą pozostać w domach –„Przedszkolaki wykonują laurki z życzeniami świątecznymi dla lekarzy, pielęgniarek, ekspedientek, policjantów. Dziękują im i życzą wesołych świąt” – tłumaczy Dominika Szymczyk.

REKLAMA

Na apel organizatorki odpowiedziało wielu rodziców, nauczyciel i przede wszystkim mnóstwo dzieci! Na specjalnie podany adres e-mail wpłynęło kilkadziesiąt prac! Wszystkie one są bardzo ładne, ale przede wszystkim niosą znakomity przekaz – dziękujemy za to, że narażacie się również dla nas!

Zachęcamy do obejrzenia tych prac w naszym wideo oraz na zdjęciach poniżej.

Zdjęcia prac:

REKLAMA

Dodaj komentarz