REKLAMA

Przedszkolaki w Końskich budziły wiosnę! Zobaczcie wideo i zdjęcia

W czwartek po godzinie 10:30 przy fontannie w koneckim Parku Miejskim około dwustu przedszkolaków rozpoczęło akcję wybudzania Wiosny. Jak co roku było bardzo kolorowo i muzycznie. 

REKLAMA

Całe wydarzenie poprowadziła nauczycielka Karolina Michalska z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Końskich, ona też zachęcała dzieci do wspólnej zabawy, śpiewów i tańców. Ponadto, każde przedszkole przygotowało krótki program artystyczny – usłyszeliśmy więc mnóstwo wierszy oraz piosenek traktujących o wiośnie i jej symptomach.

REKLAMA

W wydarzeniu udział wzięli wiceburmistrzowie Końskich: Krzysztof Jasiński oraz Marcin Zieliński, naczelnik Wydziału Edukacji przy Urzędzie Miasta Krystyna Milczarek, dyrektor Domu Kultury w Końskich Piotr Salata, a także dyrektorki wszystkich publicznych przedszkoli z terenu Końskich. W „Powitaniu Wiosny” uczestniczyły dzieci z sześciu publicznych przedszkoli z miasta Końskie oraz z Przedszkola w Pomykowie. Na koniec ze specjalnej paczki prosto do nieba wypuszczono 50 kolorowych balonów. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku dla najmłodszych.

Zdjęcia (Paulina Adamczyk):

 

REKLAMA

One thought on “Przedszkolaki w Końskich budziły wiosnę! Zobaczcie wideo i zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *