REKLAMA

Przejazd na Partyzantów będzie nieczynny! Szykuje się potężne drogowe zamieszanie!

Uwaga kierowcy! Od poniedziałku 3 października aż do 10 października w Końskich nie będzie możliwości przejechania przez przejazd kolejowy znajdujący się na ulicy Partyzantów. To decyzja władz PKP, które postanowiły modernizować przejazd oraz linię kolejową nr 25. Szykuje się więc potężne drogowe zamieszanie. 

REKLAMA

Na stronie Urzędu Miasta i Gminy Końskie czytamy komunikat wydany w tej sprawie:

REKLAMA

W związku zaplanowanym przez PKP PLK S.A. remontem przejazdu kolejowego w Końskich na ul. Partyzantów (km przejazdu kolejowego 106,183), w dniach od 03 października od godz. 7 do 10 października do godz. 20, będą występowały utrudnienia w ruchu (brak możliwości przejazdu przez przejazd kolejowo-drogowy) w ciągu drogi krajowej nr 42 ul. Partyzantów w Końskich.

Jak więc poruszać się po mieście i dostać się choćby do Stąporkowa? Wyznaczono objazd ulicami: Fabryczną, Górną, Krzywą. Pełną mapę objazdu, który prezentujemy na powyższej grafice znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

2 thoughts on “Przejazd na Partyzantów będzie nieczynny! Szykuje się potężne drogowe zamieszanie!

  1. George pisze:

    Zamiast zrobić wszystko aby powstała obwodnica od strony Stąporkowa do Baryczy, urzędnicy bawią się inwestycjami w układanie kosteczki w centrum miasta blokując go jednocześnie . Brawo!
    ps. jak wyglądają chodniczki z kostki -wystarczy przejść ul.Górną, Fabryczną ……zarośnięte trawą . Róg Młyńskiej i Fabrycznej- prywatny parking na chodniku z kostki. Kasa wyrzucona w błoto !

  2. Edyta pisze:

    Budują remizy i świetlice wiejskie tam jest elektorat chłopa z Sierosławic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *