REKLAMA

Przesłanie noworoczne od władz gminy Końskie [wideo]

Każdego roku miasto i gmina Końskie wspólnie z Miejsko-Gminnym Domem Kultury z Końskich przygotowywały plenerową, imprezę sylwestrową w Parku Miejskim. Podczas niej władze gminy przekazywały życzenia mieszkańcom. Z uwagi na epidemię w tym roku przesłanie noworoczne włodarze przekazują tylko online. Obejrzyjcie je u nas. 

REKLAMA

„Szanowni Państwo, 

Kończy się rok 2020, rok dziwny, a momentami straszny. Kończy się on niestandardowo. Nie spotkamy się na balach sylwestrowych, nie spotkamy się w Parku Miejskim by wspólnie przeżywać czas przełomu – przejście z roku 2020 na 2021. Mimo to miejmy nadzieję, że rok, który przychodzi będzie lepszy od tego, który upływa. Miejmy nadzieję, że razem, solidarnie będziemy w stanie ten nowy rok przyjąć i wydarzenia, które niesie zagospodarować tak by było to z pożytkiem dla nas, naszych najbliższych.

REKLAMA

W Nowym Roku w imieniu władz samorządowych gminy Końskie składam Państwu najserdeczniejsze życzenia by upływał pod znakiem radości, szczęścia rodzinnego. Powodzenia w pracy, życiu osobistym, życiu zawodowym. Wszystkiego najlepszego!” 

Krzysztof Obratański 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *