REKLAMA

Przyjdź na koncert i wspomóż zwierzaki ze schroniska

W piątek, 6 grudnia w sali nr 1 w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Rudzie Malenieckiej odbędzie się Mikołajkowy Koncert Charytatywny Ewy Makówki. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

REKLAMA

Wydarzenie odbędzie się w godz. 10-14.00. W programie znajdziemy: koncert zespołu „Gagatki”, występ mikołajkowy uczniów z kółka tanecznego oraz konkurs piosenki dla uczniów klas 6-8 z nagrodą ufundowaną przez „Studio Koliber” z Kielc. W trakcie wydarzenia trwać będzie kiermasz rozmaitości, z którego dochód zostanie przeznaczony na zakup karmy dla zwierząt w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu. Koncert organizuje Ewa Makówka: „Inspiracją był mój pies, który został wcześniej porzucony. W akcję włączyło się bardzo dużo osób. Apeluję do ludzi dobrej woli, aby przyszli 6 grudnia do szkoły w Rudzie Malenieckiej i wsparli nasz projekt”.

REKLAMA

Partnerami Mikołajkowego Koncertu są: ImperActive oraz Stowarzyszenie „W Dolinie Czarnej”. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej akcji!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *