REKLAMA

Przyjemne z pożytecznym, jakiego nie znacie

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na poprawę jakości życia erotycznego jest sięgnięcie po „akcesoria dla dorosłych”. Dotyczy to zarówno par, jak i osób, które co prawda są w związkach, ale gadżetów będą używać w pojedynkę, a także oczywiście singli i singielek. Gadżety erotyczne kojarzą się nam przede wszystkim z przyjemnością, bo taki jest przecież główny i pierwotny cel ich używania. Jednak, jak się okazuje, ich używanie może nieść ze sobą także inną wartość dodaną i korzyści, o których czasem wcale nie myślimy.

REKLAMA

Lepsza relacja

Zakładając, że jesteśmy w związku, to wprowadzenie do niego „zabawek” może podnieść siłę więzi. Dzieje się tak, bo samo ich wprowadzenie wymaga otwartości, szczerości, rozmawiania o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Nie tylko na etapie przed-zakupowym, ale i później, gdy wypada podzielić się swoimi odczuciami, określić, czy zakup był udany, czy może jednak bardziej użyteczny byłoby inny rodzaj gadżetów albo jednak rezygnacja z nich. Co więcej, z samego lepszego seksu również może wynikać lepsza relacja poza sypialnią. Nie jest to regułą, ale doświadczenie pokazuje, że jest często spotykane. Odwiedzając więc sklep erotyczny Lublin, możecie inwestować w swoją relację.

REKLAMA

Walka z rutyną

Odwracając wspomnianą wyżej regułę – kiepski seks również może rzutować na związek. Statystyki natomiast podpowiadają, że im dłuższa jest relacja, tym częściej nadchodzi swego rodzaju wypalenie zainteresowania erotyką, wynikające z rutyny, w jaką wpadamy. Okazuje się, że z upływem lat wszystko, co sobie robimy dla przyjemności, staje się zbyt przewidywalne. Nie ma poczucia, że odkrywamy coś nowego, dosłownie znamy swoje ruchy i oczekiwania. To nie musi być złe – wiele par czerpie właśnie z takiego tzw. waniliowego seksu wielką przyjemność przez całe dekady. Jednak sporo par uważa inaczej i poszukuje tejże nowości poza związkiem, wikłając się w przelotne romanse i zdrady. Tymczasem remedium na rutynę mogą być akcesoria erotyczne, gry miłosne, seksowna bielizna (https://www.erotino.pl/brand/54-penthouse), nowe rodzaje aktywności, spełnianie własnych fantazji, odgrywanie ról. Możliwości jest sporo.

Po prostu przyjemność

Czasem jednak najważniejsza jest przyjemność – po prostu. Akcesoria erotyczne mogą doskonale zastępować mankamenty osoby partnerującej jak chęć do seksu, możliwość jego długiego trwania, wytrzymałość, rozmiar… Niczego nie ujmując mężczyznom, ale zabawki erotyczne są często stworzone z myślą o ich przewyższeniu. Robią swoje mocniej lub delikatniej, pozwalają na wybór wielkości idealnej ze względu na kobiece preferencje, robią rzeczy, których męska anatomia nie pozwala i nie kończą, dopóki użytkowniczka gadżetu nie zadysponuje inaczej.

Warto też uwzględnić możliwości, jakie daje tzw. drogeria erotyczna, do której zaliczymy żele, balsamy czy olejki zwiększające intensywność doznań, czy odwlekające moment finiszu.

Poznanie siebie

Czy to w związku czy też nie, akcesoria dla dorosłych są sposobem na to, by lepiej poznać swoje ciało, a częściowo także psychikę. Stąd też niektórzy specjaliści zwracają uwagę na korzyści, które płyną z używania gadżetów nawet przed podjęciem pełnoprawnego życia erotycznego. Wibrator czy masażer Pingwinek mogą nauczyć, jakie rodzaje stymulacji są najbardziej pożądane, a jakie wcale. Pozwala to nie tylko samodzielnie przeżywać większą przyjemność, ale i podpowiadać później partnerowi, co może zrobić, by wywołać jak najbardziej entuzjastyczne reakcje.

Artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *