REKLAMA

Puchar Polski: Neptun powalczy z Koroną Kielce (CLJ)!

W minioną sobotę Neptun Końskie pokonał w spotkaniu 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski z Lubrzanką Kajetanów. Teraz przed podopiecznymi Jarosława Komisarskiego pojedynek z juniorską drużyną Korony Kielce, która występuje w bardzo prestiżowej Centralnej Lidze Juniorów. Mecz odbędzie się w Końskich. 

REKLAMA

Okręgowy Puchar Polski tak jak wszystkie inne rozgrywki piłkarskie został wyhamowany przez epidemię koronawirusa. Po odmrożeniu sportu podjęto decyzję by tę rywalizację dokończyć, dlatego teraz wszystkie pozostałe rundy odbędą się w tempie błyskawicznym. W sobotę Neptun Końskie w 1/8 pokonał 2:0 Lubrzankę Kajetanów, a już w najbliższy weekend zmierzy się z juniorską Koroną Kielce w 1/4 finału.

REKLAMA

To będzie trudny mecz dla zawodników Jarosława Komisarskiego. Korona występuje w Centralnej Lidze Juniorów, a to rozgrywki, których poziom porównywalny jest z III ligą seniorską. W 1/8 Korona z CLJ pokonała silną ekipę Czarnych Połaniec. Teraz kielczanie przyjadą do Końskich. Spotkanie na stadionie przy ulicy Sportowej rozpocznie się w sobotę 4 lipca o godzinie 17:00.

Wygrany zagra w półfinale 11 lipca, a finał Okręgowego Pucharu Polski zapowiedziano na 18 lipca.

Zapowiedź: Neptun Końskie – Korona Kielce (CLJ) w 1/4 finału Pucharu Polski – sobota, 4 lipca, godzina 17:00, stadion przy ulicy Sportowej w Końskich. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *