REKLAMA

Radni zbierają podpisy, burmistrz Stąporkowa odpowiada

Ostatnio informowaliśmy o radnych miasta i gminy Stąporków, którzy zebrali ponad tysiąc podpisów pod petycją w sprawie budowy hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Stąporkowie (TUTAJ). Głos w sprawie zabrała burmistrz Dorota Łukomska, która deklaruje budowę obiektu.

REKLAMA

Z inicjatywy Radnych Rady Miejskiej w Stąporkowie: Tomasza Kurcbarta, Edwarda Mazura, Jacka Trudnosa, Łukasza Świerczyńskiego, Jakuba Dajczera, Zbigniewa Wiśniewskiego, Kamila Zielińskiego oraz Rady Rodziców działającej przy SP nr 1 rozpoczęto akcję zbierania podpisów pod listą poparcia dla zadania – budowy hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Stąporkowie –„Inicjatywa jest jak najbardziej godna uwagi, bo w naszej gminie Stąporków nie posiadamy hali pełnowymiarowej, z trybuną, szatniami, oświetleniem, bardzo dobrą akustyką” – mówi radny Tomasz Kurcbart.

REKLAMA

Dorota Łukomska podtrzymuje deklaracje dotyczące budowy obiektu nazywając ją priorytetową inwestycją dla Stąporkowa.

Potwierdzam, to co deklaruję od roku, budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Stąporkowie jest absolutnym priorytetem inwestycyjnym na terenie miasta Stąporków. Ostatnie dwa lata były rekordowe, jeżeli chodzi o pozyskanie środków zewnętrznych, unijnych oraz tych pochodzących z budżetu państwa. Szczegółowo przedstawię informację w tym zakresie w biuletynie informacyjnym gminy, który zobowiązuje się przekazać Mieszkańcom Gminy Stąporków [pisownia oryginalna] – informuje burmistrz Stąporkowa.

Jeśli budowa hali sportowej przy PSP nr 1 w Stąporkowie stanie się faktem, na pewno o tym będziemy Państwa informować.

REKLAMA

3 thoughts on “Radni zbierają podpisy, burmistrz Stąporkowa odpowiada

  1. Emilia pisze:

    A co z salą gimnastyczną w Krasnej? Też były deklaracje ze strony Pani Burmistrz i jakoś nic dalej się nie dzieje.

  2. aleksy pisze:

    Ja bym tam pierdzielnął galerię Echo w tym Stąporkowie, tyle że na Miłej 😂

  3. Konstantynopolistanczykiewiczykówna pisze:

    Ważne, żeby budować w Stąporkowie bo to przecież „wielkie” miasto a gmina to już się nie liczy. Przecież jedna hala już jest i koszty utrzymania trzeba ponosić i nie przesadzajcie Panowie radni w wymyślaniu głupich pomysłów jak wydawać nie Wasze pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *