REKLAMA

Radoszyczanie Dzieciom nad zalewem z Big Cycem i Skibą! [wideo]

Radoszyczanie Dzieciom to największa impreza plenerowa, która od wielu lat odbywa się na terenie miasta i gminy Radoszyce. W  nadchodzące wakacje wydarzenie to przejdzie sporą przemianę. Wiemy też, że gwiazdą wieczoru będzie grupa Big Cyc!

REKLAMA

„Mamy perełkę, którą niewątpliwie jest festyn charytatywny, na którym nie tylko się bawimy, ale przede wszystkim pomagamy naszym najbliższym. Już dziś mogę zapowiedzieć, że gwiazdą wieczoru będzie zespół Big Cyc, a prowadzącym naszą imprezę będzie Krzysztof Skiba. Czeka nas też cała rzesza innych atrakcji. Już w tej chwili zapraszam Państwa”  – ujawnia Michał Pękala, burmistrz miasta i gminy Radoszyce.

Krzysztof Skiba ma prowadzić festyn od początku aż do jego zakończenia. Z kolei jego grupa Big Cyc da koncert na zwieńczenie wydarzenia. Formacja ta znana jest z takich hitów jak „Makumba”, „Rudy się żeni”, „Dres”, czy „Moherowe Berety”.

REKLAMA

Festyn „Radoszyczanie Dzieciom 2023” odbędzie się w sobotę 29 lipca… nad Zalewem Antoniów. I to właśnie miejsce tej imprezy jest ogromną niespodzianką. Dotychczas festyn odbywał się na stadionie w Radoszycach przy ulicy Krakowskiej. Tym razem włodarze gminy zapraszają na swoją turystyczną atrakcję, nad Zalew Antoniów.

Przypomnijmy, że jak sama nazwa wskazuje podczas festynu „Radoszyczanie Dzieciom” prowadzone są liczne działania, zbiórki, czy loterie fantowe, których celem jest zgromadzenie środków finansowych, które następnie trafiają do potrzebujących, często chorych dzieci z terenu gminy Radoszyce.

O szczegółach tego wydarzenia będziemy Państwa jeszcze informować.

REKLAMA

Dodaj komentarz