REKLAMA

Rap Lokal w Końskich. Zobaczcie galerię zdjęć z kręcenia teledysku

W Pabianicach w 2016 roku zrodziła się inicjatywa o nazwie „Rap Lokal”. Projekt w uproszczeniu polega na stworzeniu przez lokalnych artystów piosenki, a potem teledysku w celu wypromowania miejscowości i pomocy potrzebującym. Teraz ta inicjatywa dotarła do Końskich. W sobotę mnóstwo osób zaangażowało się w kręcenie teledysku. 

REKLAMA

Jedną z raperek, którą możemy usłyszeć w piosence o Końskich jest dwunastoletnia Hania.

Twórcą całego projektu jest znany raper Krzysiek ESTE Łyszkowski, edycję konecką organizuje Grzegorz Kovaleffsky Kowalewski. Piosenka o Końskich powstała już przy udziale 24 raperów oraz kilku DJ-ów związanych z Konecczyzną,  w tym przy udziale słynnego DJ FeelX’a. Celem działań jest promocja Końskich, ale i zebranie pieniędzy na wyposażenie studia muzycznego dla Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Dziecku i Rodzinie w Stąporkowie.

Specjalny koncert charytatywny odbędzie się 10 czerwca w Stąporkowie. Wtedy to na scenie zaprezentowany zostanie także konecki kawałek. Do naszego regionu przyjadą też znani i mniej znani raperzy, wszyscy będą kwestować na rzecz Domu Dziecka.  Już od maja kwestę prowadzić będzie koordynująca zbiórkę fundacja Tuo Portu.

REKLAMA

Zdjęcia do promocyjnego klipy rozpoczęto kręcić już w mijającym tygodniu. Momentem kulminacyjnym było jednak południe w sobotę. Wtedy to pod starym Dworcem PKP/PKS w Końskich zgromadziło się mnóstwo osób by wziąć udział w zdjęciach grupowych do teledysku. Zobaczcie w naszej fotogalerii co działo się pod dworcem.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *