REKLAMA

Rap Lokal z Małach & Rufuz już w niedzielę! [wideo]

W rytmie rapu już w najbliższą niedzielę będzie bawił się cały Stąporków. Przed nami finał akcji Rap Lokal Końskie/Stąporków. Gwiazdą koncertu będzie Małach & Rufuz. 

REKLAMA

W ramach akcji „Rap Lokal” powstał teledysk, w którym udział wzięli raperzy i DJ-e związani z Konecczyzną. Możecie zobaczyć go powyżej. W tej chwili ma już ponad 44 tysiące wyświetleń w serwisie YouTube.

Po co powstał teledysk? Chodzi o to, by promować Końskie i okolice, ale także by wypromować finałowy koncert koneckiej akcji Rap Lokalu. Odbędzie się on już w najbliższą niedzielę 10 czerwca w Amfiteatrze w Stąporkowie. Nadrzędnym celem całej akcji jest zaś pomoc charytatywna – w tym przypadku pomoc dla Domu Dziecka ze Stąporkowa. W tej placówce  dla dzieciaków ma powstać specjalistyczne studio nagrań. Jak mówią twórcy Rap Lokalu – chodzi o to, by dzieci zajęły się muzyką, a nie używkami. Pieniądze na rzecz tej placówki będą zbierane w trakcie koncertu, ale pomagać można już od początku maja. Przez ponad miesiąc w wielu obiektach na terenie całego powiatu koneckiego ustawione były charakterystyczne żółte puszki z nalepkami Rap Lokal.

REKLAMA

Rap Lokal to inicjatywa charytatywna, która powstała w Pabianicach w 2016 roku. Jej celem było zebranie lokalnych artystów i stworzenie wydarzenia, które napędzi ludzi do wpłacania pieniędzy. Dotychczas w Pabianicach były już cztery edycje tego wydarzenia. W tym roku zawitało ono do Końskich oraz do Bełchatowa. Inicjatorem Rap Lokalu jest znany raper Krzysiek ESTE Łyszkowski. Konecką edycją kieruje konecczanin Grzegorz Kovaleffsky Kowalewski.

Małach & Rufuz będą gwiazdą Rap Lokal Końskie/Stąporków.

Finałowy koncert akcji rozpocznie się o godzinie 15.00, a podczas niego usłyszymy między innymi piosenkę stworzoną w ramach Rap Lokalu Końskie. Głównym punktem będzie jednak występ gwiazdy dnia – duetu raperów Małach & Rufuz.

Poniżej prezentujemy szczegółowy program tego wydarzenia:

15:00 Start
15:15 Łosiu (raper – były wychowanek Dom Dziecka w Stąporkowie) gość. Mateś oraz Joanna
15:30 Dzejkob (Końskie) (Beatbox)
15:40 Powergirls (wychowanki Domu Dziecka w Stąporkowie) (pokaz taneczny)
15:50 Kołodziej (raper z Piotrkowa Trybunalskiego)
16:05 Young DeeDee – Dominika Deszczyńska (wokalistka, wychowanka Domu Dziecka w Stąporkowie)
16:30 Loteria
16:50 Kosu BJB Squad, Karbon, Cichy, Kamilo (raperzy z Końskich)
17:10 Muza chill out + Loterie
18:10 Stanior Stańczyk (raper ze Stąporkowa)
18:40 Dzejkob (Końskie) (beatbox)
18:50 Loteria
19:00 Rover Kielce (raper z Kielc)
19:40 ESTE RAP (raper z Pabianic) & Kovaleffsky (raper z Końskich) orazDJ FEEL-X: Kaliber-44: MAD CREW: SILA-Z-POKOJU (reprezentant Mad Crew), gościnnie Hania Ziomek
20:30 RAP LOKAL KOŃSKIE CREW
20:40 Małach & Rufuz oraz DJ SHOODEE
21:40 Chillout
22:00 Zakończenie

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *